Ty pravé pro vás

Ty pravé pro vás

Publikován dne 23. Úno, 2010 od veronika v Hodinky dle značky Počet shlédnutí: 3,440 shlédnutí

Sháníte hodinky, ať už pro sebe, nebo pro někoho jiného a prostě nevíte, dle čeho nejlépe vybírat? Na trhu je nesčetné množství různých značek a stylů. Nepřeberné množství variant, ale jak si vyberete ty správné?

985578_15020243Značka:

Jestliže máte nějakou oblíbenou značku, ověřenou. Není na škodu se jí držet. Pravdou sice je, že každá značka má své výhody a většinou bývá kus od kusu i od jedné značky jiný, ale z nějakého důvodu vám tato značka vyhovuje. Přednější je ale styl. Proto se nejprve zaměřte na styl a až poté na značku.

Styl:

Jednou možností, dle čeho vybírat je, na jakou příležitost jsou hodinky určené a jaký je váš „standardní“ styl. Zkrátka v čem se cítíte dobře. Sportovní, elegantní, ležérní, extravagantní. To posoudíte nejlépe sami.

Budete-li využívat hodinky při sportu, je rozhodně důležité vybrat nějaké odolnější hodinky, které mají i nějaké užitečné funkce pro sportovce. Například stopky a podobně.

Jste li například manažer, či manažerka, je dobré mít spíše luxusnější hodinky. S decentním společenským vzhledem a možná oceníte jiné funkce, například kalendář a podobně.

Pro děti jsou vhodné hodinky s obrázky, či barevné a z lehkých, příjemných materiálů.

Přestože styl vystihuje váš vkus, vaši osobnost, tak se zde také odráží využití hodinek. Tedy k jaké příležitosti si je pořizujete.

Funkce:

Dnes již většina hodinek nabízí také funkce. Například stopky, teploměr, zobrazení různých světových časů, datumovky, kalendáře, alarmy a podobně. Záleží ale jen na vás, jaké funkce budete využívat.

Logicky jistý styl hodinek má dané funkce, které jsou pro lidi „vyznávající“ tento styl nejvhodnější. Viz výše popsané sportovní a manažerské hodinky.

Logicky tedy pro někoho, kdo hledá dobře vypadající náramkové hodinky jen jako „doplněk“ jsou funkce, jako stopky, měření tlaku a zobrazení měsíční fáze naprosto nevyužitelné.

Obárzky zdroj:

sxc.hu

Tags: , , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

Zanech vzkaz