Wenger watch – švýcarská čokoláda pro milovníky hodinek

Wenger watch – švýcarská čokoláda pro milovníky hodinek

Publikován dne 24. Lis, 2009 od veronika v Hodinky dle značky, Pánské hodinky, Sportovní hodinky, Top Počet shlédnutí: 2,057 shlédnutí

Kdo z vás dá na tradice a věří, že skutečná kvalita se pyšní mnohaletou historií, jistě své tužby uspokojí hodinkami od společnosti Wenger. Značku, ať už jako hodinkový laik, či naopak odborník, jistě znáte.

4Není divu. Jistě si tyto kousky zaslouží jistou dávku pozornosti, neboť jim na atraktivitě přidává tolik úspěšná a bohatá minulost.

Jedná se o švýcarskou značku, která v roce 1893 začínala výrobou velice kvalitních kapesních nožů a ty dodávala švýcarské armádě. V roce 1991 část svého zájmu směrovala nově k také k hodinkám a ty se záhy proslavily po celém světě.

CoSpolečnost Wegner vás každý rok oslní novou kolekcí, která vždy těží z tradičního designu této společnosti, který je laděn do sportovně elegantního stylu a zpravidla vždy je zárukou výborné čitelnosti a přehlednosti. Samozřejmostí je na každém kusu hodinek charakteristický červenobílý helvetský kříž, který je z důvodu decentního půvabu na některých modelech stříbrný. Tento symbol s železnou pravidelností nalezneme „na pozici 12“.

Při koupi hodinek od společnosti Wenger sice budete nuceni sáhnout o něco hlouběji do kapsy, ale odměnou za to je vám skutečná kvalita a potěšení na mnoho let. Kvalita výrobku jde ruku v ruce s kvantitou peněžních prostředků. Teoreticky vzato je to jednorázová investice na delší dobu, méně kvalitní hodinky pořídíte za dobu trvání Wenger hodinek několikrát a pravděpodobně byste se za tu dobu dostali i na stejnou sumu.

Můžete vybírat z téměř nepřeberného množství modelů, od jednoduchých sportovním modelů až po modely splňující vysoké nároky armády.

Tags: , , , , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5.00 z 5)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

Zanech vzkaz