WENGER – classic Chrono

WENGER – classic Chrono

Publikován dne 30. Pro, 2009 od veronika v Hodinky dle značky, Pánské hodinky, Sportovní hodinky, Top Počet shlédnutí: 2,037 shlédnutí

Pojďme se blíže potěšit klasickým kouskem od společnosti Wenger, která si pro nás připravuje skutečné špičky mezi hodinkami.

O společnosti Wenger

72950_bigJedná se o švýcarskou značku, která v roce 1893 začínala výrobou velice kvalitních kapesních nožů a ty dodávala švýcarské armádě. V roce 1991 část svého zájmu směrovala nově k také k hodinkám a ty se záhy proslavily po celém světě.

Společnost Wegner vás každý rok oslní novou kolekcí, která vždy těží z tradičního designu této společnosti, který je laděn do sportovně elegantního stylu a zpravidla vždy je zárukou výborné čitelnosti a přehlednosti. Samozřejmostí je na každém kusu hodinek charakteristický červenobílý helvetský kříž, který je z důvodu decentního půvabu na některých modelech stříbrný. Tento symbol s železnou pravidelností nalezneme „na pozici 12“.

Hodinky Wenger classic Chrono

Jsou pánské hodinky, s neuvěřitelným charismatem, které nás můžou kromě svého vzhledu také zaujmout z nich čišící kvalitou.

O hodinkách

Barva tohoto modelu je bílá, která kontrastuje s hnědým koženým páskem.

Samozřejmostí je datumovka uložená nezvykle na pozici čtyři, místo onoho čísla. Ale poslouží stejně dobře, jako kdekoliv jinde.

Jedná se o model společenský, jemná elegance, vhodný společenský šarm, jednoduché zobrazení času, bez zbytečně luxusních funkcí.

Funkce

Tyto hodinky mají na ciferníku speciální fluorescenční vrstvu, která umožňuje sledovat hodinky i za tmy po předchozím nasvětlení.

Stopky se dvěma nezávislými měřícími soustavami.

Materiál

Pásek je netradičně z nylonu, zato pouzdro nezklame a samozřejmě je vyrobeno z nerezové oceli

Využití

Výrobci považují tyto hodinky za sportovní model, ale ve skutečnosti se za ně nemusíte stydět ani ve společnosti, pro jejich velmi vkusný design a omezené sportovní funkce nevypadají nijak bohémsky a přeplácaně.

Obrázek zdroj:

hodinky.cz

Tags: , , , , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

Jedna odpověď k “WENGER – classic Chrono”

  1. reimelt

    08. Kvě, 2017

    holidaystablets zasingles kruegerenterprises mieszkaniesopot ple4win mrbas bacninhtv zhangjiuchun sptools bilalercan

Zanech vzkaz