Volání přírody – Marc O’Polo

Volání přírody – Marc O’Polo

Publikován dne 27. Lis, 2009 od veronika v Hodinky dle značky, Pánské hodinky, Top Počet shlédnutí: 1,660 shlédnutí

jednaFirma, jejíž kořeny bychom hledali ve Stockholmu, kde byla roku 1967 založena, získala pověst, kterou je téměř povinností se chlubit. Marc O’Polo je totiž považována za společnost inovátorskou a není se čemu divit. Již jen při prvním pohledu na hodinky od této společnosti nás zaujme design a to zejména svou jedinečností a neokoukaností.

Již od dob založení bylo prvotní snahou o osobitý trend, který by se nedal srovnat s čímkoliv jiný a tak se nenuceně vryl do podvědomí všech.

Nepřehlédnutelnou zajímavostí je styl založený na použití výhradně přírodních materiálů. Dnes je tato značka velmi populární a můžeme ji označit za jednu z nejprodávanějších v Evropě.

marcmarKromě oblečení, obuvy a kabelek přišly na trhu v roce 2006 také kolekce hodinek a šperků.

Pro výrobu hodinek a šperků se používá především stříbro zdobené pravou perletí, či dokonce lávou z Etny, čímž tato značka nastoluje skutečnou porci, téměř nepřekonatelné jedinečnosti. Toto vše kombinuje s kůží, voskovanou bavlnou, což dodává předmětu naprosto impozantní vlastnosti, kterými nelze pohrdnout.

Hodinky tedy nastolí ucelený dojem, příroda dělící se o první místo s kovem, či ocelí, která nepotlačuje výsledný příjemný dojem, který v souhře s harmonií naprosto drze všechny přiměje být skutečnými fanoušky této značky. Temperament tedy výrobky této značky neskryjí.

Dodejte si i vy i nějaký ten přirozený zdravý temperament snoubící se s charismatem a nechte svět, aby vás obdivoval.

Tags: , , , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

Zanech vzkaz