TIMEX Corporation

TIMEX Corporation

Publikován dne 02. Led, 2010 od veronika v Dámské hodinky, Dětské hodinky, Hodinky dle značky, Pánské hodinky, Sportovní hodinky, Top Počet shlédnutí: 3,265 shlédnutí

T2M532-dTIMEX Corporation, seznamte se. Jedná se o největšího producenta hodinek v USA, který má více než 150-ti letou tradici.

Tato společnost patří mezi ty, jež jsou připraveni a v plné zbroji, aby mohli určovat nové trendy a aplikovat nové technologie a patenty. Zářným příkladem je noční o světlení indigo, které spatřilo světlo světa právě pod rukama pracovníků TIMEX Corporation. Dalšími příklady nám mohou být DataLink a BodyLink Systémy, za všechno toto opakovaně získává TIMEX Corporation mezinárodní ocenění CES.

Od této společnosti můžeme na trhu potkat kompletní kolekci náramkových hodinek od dětských, společenských modelů, přes sportovní a outdoorové, až po speciální multifunkční hodinky.

TIMEX ELEGANT

Jednoduchý pánský model, kterému je třeba věnovat trochu pozornosti. Rozhodně si ji zaslouží a vy si zasloužíte dozvědět se blíže o této jedinečnosti ve světě hodinek TIMEX.

Dostupné ve dvou barvách, které se neliší v barvě pásku, ale ciferníku.

Oba modely jsou ve stříbrné barvě, a poté můžeme volit mezi stříbrným ciferníkem a černým.

Ciferník má analogový výstup, tedy klasické ručičky.

T2M531-dPásek modelu je z nerezové oceli, stejně tak, jako pouzdro. Což je osvědčená klasika, která nezklame. Nejpoužívanější materiál pro výrobu hodinek.

Pohon je baterie Quartz, což je nejrozšířenější zdroj energie pro hodinky vůbec. Roční odchylka hodinek vybavených pohonem Quartz činí pouze jednu minutu za rok, což je méně než sekunda denně.

Sklíčko je minerální, odolné proti poškrábání, jedno z nejvyužívanějších sklíček.

Bavíme-li se o sportovním využití těchto hodinek, nejsou k tomu přímo uzpůsobeny. Vodotěsnost u těchto hodinek je WR – 30M, což znamená „Water Resistant 30 m“. Tady se vodotěsnost spíše nazývá vlhkotěsnost. S těmito hodinkami můžete náhodně zmoknout, ale nejsou rozhodně určeny ani k povrchovému plavání.

Obrázky zdroj:

hodinky.cz

Tags: , , , , , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

Zanech vzkaz