Společenské X volnočasové hodinky

Společenské X volnočasové hodinky

Publikován dne 27. Led, 2010 od veronika v Sportovní hodinky, Top Počet shlédnutí: 2,213 shlédnutí

Čím se liší hodinky, které e vhodné využívat i v plném proudu ve společnosti a ty, které jsou vhodnější pro volný čas? Jaké jsou pilíře a jak je jednoduše rozlišit? Na co se zaměřit při výběru jednotlivých hodinek?74715-d

Společenské hodinky:

Těm můžeme jinými slovy říkat také hodinky pracovní, neboť většinu času na vašem zápěstí pravděpodobně stejně stráví v momentě, kdy budete v zaměstnání. Nejde tedy jen o workoholiky, ale pravdou je, že ve chvílích vašeho nerušeného spánku se příliš nečiní. Jestliže nejste jedním z těch společenských hrdinů, jako hasič, záchranář a podobně, pak pravděpodobně vystačíte s běžnými společenskými hodinkami, které vám nabídnou neotřelou, leč ležérní eleganci, nižší vodotěsnost a celkově působící spíce decentně a usměrněně.

S ohledem na vaše zaměstnání – ale nejen to – je třeba zvážit, jaký typ hodinek potřebujete. Potřebujete ukazatel data? Dne v týdnu? Stopky? Využijete hodinky s alarmem? A budou vhodnější analogové, či digitální?

fiction-y020br12cbly_bigHodinky pro volný čas

V tomto případě je důležitá informace, jakým způsobem trávíte svůj volný čas. Tedy co by měly tyto hodinky splňovat. Pakliže se zdržujete poblíž vody, ba dokonce vně, jistě bude potřeba voděodolnost.

Známá skutečnost praví, že hodinky, které lépe odolávají nárazům a vibracím, s kterými se setkáte snad u každého sportu, jsou jednoznačně hodinky s quartzovým strojkem.

Rozdíl je pochopitelně také v povrchovém vzhledu hodinek, kdy hodinky pro volný čas nemají žádná omezení. Pakliže chcete růžové, kupte si růžové. Zkrátka popusťte uzdu té nejdivočejší fantazie ve vás.

Obrázky zdroj:

hodinky.cz

Tags: , , , , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

Zanech vzkaz