Slečnou Dolce & Gabbana

Slečnou Dolce & Gabbana

Publikován dne 09. Pro, 2009 od veronika v Dámské hodinky, Hodinky dle značky, Top Počet shlédnutí: 1,936 shlédnutí

2Značka Dolce & Gabbana je skvělá značka, která nás stále překvapuje něčím novým. A  vždy to stojí za to. Dolce & Gabbana je ikona v módním průmyslu a tak která z nás by tomu odolala?

A z čeho můžete například vybírat?

Hluboce modrý doplněk

Hodinky, jež jsou určeny hlavně pro ženy, které chtějí vyniknout precizní elegancí a originalitou. Domodra laděný doplněk zaručuje netradiční vzhled a padne, jak ke sportovnímu kompletu, tak také k elegantnímu oblečení, v němž vás čeká kupříkladu významná konference, nebo slavnostní večírek na vysoké noze.

Hodinky, v hlavní roli kůže

Pro ženy, které si potrpí na kožené věci, ať už samotné kožichy, či kožená pouzdra na brýle, kabelky, rukavičky, tak zde jsou i hodinky. Originální, v provedení kůže, které nespatříte jen tak někde. Pokud se rozhodnete speciálně pro tyto, máte jistotu, že budete skutečně originální a byť jen podobné hodinky těžko jen tak někde uvidíte.

cuffStříbrné potěšení

Stříbrné hodinky, ač je to klasika, nezklamou. Víme přesně, co od nich můžeme čekat, neboť nás na trhu již nějakou dobu doprovázejí a ještě nikdy nevyšly z módy.

Zlaté překvapení

Je podstatně méně standardní, než stříbrné provedení, ale ne každý si s ním notuje. Přesto, přijdou-li vám k chuti, je to jedinečná příležitost, jak zazářit.

Hodinky, druhým jménem netradiční

Skvost mezi hodinkami, co více říct. Pro ty z vás, které jsou již nuděny klasikou a stále stejnými kombinacemi, tvary, barvami. Netradiční tvar, který je podtržen černou barvou doplňku si mezi vámi jistě najde svou opečovávatelku.

Obrázky zdroj:

Designingdivas.com

Tags: , , , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5.00 z 5)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

Zanech vzkaz