Seiko Watch Corporation – Lorus

Seiko Watch Corporation – Lorus

Publikován dne 06. Led, 2010 od veronika v Dámské hodinky, Dětské hodinky, Hodinky dle značky, Pánské hodinky, Top Počet shlédnutí: 3,286 shlédnutí

REG77EX9-dDnes vás zasvětím do tajů značky reprezentující náramkové hodinky. Lorus, ono jméno.

Lorus je jedna ze značek světově proslulého výrobce Seiko Watch Corporation. Od tohoto výrobce se můžete těšit také z hodinek Pulsar a Seiko.

13. dubna 1982 noviny vydané v New Yorku nesly tento titulek: „Nová kvalitní quartzová kolekce za výhodné ceny vyráběná vedoucím výrobcem quartzových hodinek.“

Lorus se začal prodávat v Evropě v roce 1982 a hned v zápětí, co se vůbec předvedl na evropském trhu, nabídl nejen cenově dostupné modely, ale také vytříbený design a zejména kvalitní zpracování.

Výhodou těchto hodinek, které také drobně dotváří libozvučné jméno této značky je zázemí mateřské společnosti Seiko Watch Corporation, což je společnost, o které všichni vědí své a historie popisující kvalitu je tou nejlepší vizitkou vůbec.

Značka Lorus získává od své mateřské společnosti technologickou podporu, což při jejím vzniku velmi pomohlo a postavilo začínající společnost na nohy, která poté nabrala vlastních sil a ukázala světu, co je skutečně zač a že se pouze nepyšní cizím peřím, ale že je to také jejich ideologie.

RG873BX9-dV současné kolekci hodinek Lorus můžeme najít i modely s kinetickým nátahem, ale také klasiku, standardní již osvědčené typy. Kupříkladu hodinky se solárním napájením, což je hudba budoucnosti. Digitální hodinky, hodinky s duálním displejem, hodinky s chronografem nebo alarmem.

Lorus jsou hodinky za přijatelnou cenu, které vám nabídnou quartzové hodinky nesoucí si již bohatou historii a záruku od společnosti Seiko Watch Corporation a jsou v souladu s nejnovějšími technologiemi, které den co den otřásají hodinářským průmyslem.

Nejen že myslí na muže a ženy, který sem zavděčí designem i funkcemi, ale také potěší budoucnost národa, neboť ani dětské hodinky jim nejsou cizí.

Obrázky zdroj:

Hodinky.cz

Tags: , , , , , , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

Zanech vzkaz