Royal London – Londýnský elegance

Royal London – Londýnský elegance

Publikován dne 23. Led, 2010 od veronika v Dámské hodinky, Hodinky dle značky, Pánské hodinky, Top Počet shlédnutí: 3,405 shlédnutí

2821t1b_bigO společnosti Royal London:

4711d3a_bigPro milovníky klasiky jsou hodinky ROYAL LONDONspásou. Mezi stále více designově vyhrazenými hodinkami si ne každý vybere. Ale klasika z Londýna je jistotou pro ty, jež nefandí extrémně laděným doplňkům a věří tradičními vzhledu, který právě svou jednoduchostí oslní.

Historie:

Společnost Condor Group LTD byla založena v severním Lonýdně v roce 1938. Už v této době svět trpěl naprostým přebytkem značek a tak nezbývalo, než prorazit něčím, co v té době scházelo. Rozhodnutí bylo správné, důkazem je to, že právě čtete tento článek. Vše vsadili na stylové modely v klasickém retro stylu.

Současnost:

Na trhu se můžeme setkat s více než třemisty modely, jejichž škála je široká. Možnost výběrů z mnoha stylů, barev, dámských, pánských a sportovních hodinek.

Kvalita – všechna hodinková pouzdra této značky jsou vyrobena z kvalitní nerezové oceli nebo titanu. Což zaručuje odolnost, trvanlivost a lákavý vzhled.

Nyní si pros vás server hodiny.cz připravil akci, kterou jistě jen těžko vyznavači této až dojemně tradiční značky pohrdnou. Tak se tedy připravte, neboť den slávy vás a vašich nových Royal London náramkových hodinek právě nastal.

Veškeré hodinky od této společnosti za neuvěřitelnou cenu! Tentokrát zaplatíte pouze jednu polovinu standardní ceny těchto hodinek. Můžete vybírat ze všech modelů od této společnosti a využít jedinečné akce, která nebude mít jistě záhy opakování.

Hodinky ROYAL LONDON jsou top ve svém oboru a nemají opakování. Pakliže na nich jednou naleznete něco, co vás bude příjemně konejšit a uspokojovat vaši touhu po kráse, brzy se to přehoupne takřka do závislosti a posedlosti, kdy na tyto krasavce nedáte dopustit. Je to naprosto pochopitelné.

Obrázky zdroj:

hodinky.cz

Tags: , , , , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

Jedna odpověď k “Royal London – Londýnský elegance”

  1. Lenka

    23. Čer, 2015

    Moc děkuju za článek! Vybírám zrovna hodinky pro manžela. O téhle značce jsem vůbec nevěděla, ale myslím, že takováhle klasika bude přesně pro něj! No třeba tyhle! http://www.hodinky-top-watches.cz/panske-hodinky/1970-panske-hodinky-40141-03-royal-london.html

Zanech vzkaz