ROXY tropic pack – 3 v 1

ROXY tropic pack – 3 v 1

Publikován dne 31. Pro, 2009 od veronika v Dámské hodinky, Hodinky dle značky, Sportovní hodinky, Top Počet shlédnutí: 2,045 shlédnutí

Přestože počasí nenaznačuje, že by byla doba boardingových sportů přítomna i v České republice, ale můžeme si ji jen tak na efekt udělat stylovými hodinkami od společnosti Roxy.

O společnosti Roxy

Americká značka Roxy je orientována především na slečny a ženy, pro svůj převážně barvitý design je velmi oblíbená, obzvláště mezi teenagery vyznávajícími boardingové sporty (skateboard, snowboard.. ).  Roxy vyrábí také oblečení, obuv a podobně, tedy hodinky nejsou jediným zaměřením této společnosti.

Hodinkám Roxy by se daly připsat přívlastky jako odvázané, barvité, živé, nespoutané.

Hodinky od této společnosti můžete pořídit přibližně od jednoho do čtyř tisíc.

Přestože se tato značka přisuzuje hlavně tedy zmíněným teenagerům (skateboardistů, snowboardistům), můžeme kromě veselých, hravých modelů také narazit na modely decentní a elegantnější společnosti hodné. Rozhodně není třeba tuto značku zavrhovat jen, protože už vám není náct.

Zpravidla každé hodinky zdobí nápis Roxy, logo této společnosti, či alespoň symbolicky písmeno R.

Povedený model, který si dneska představíme je u slečen, žen, jistě velmi oblíbený, neboť by se dalo říct, že jde o troje hodinky v jednom a komu by se to nelíbilo, že?

06_W191BL120PACK-b.jpgROXY tropic pack

Jsou hodinky, které vám nabízejí možnost vyměňovat pásky a tak vám jistě dlouho nezevšední.

Barva:

S barvou to zde nebude úplně jednoznačné, ale ciferník je nepopiratelně bílý. Co se týče pásků, mohli bychom vybírat ze zastřeně růžového, bílého a černého s bílými puntíky. Tak tedy nuda s nimi rozhodně nebude.

Ciferník:

Je analogový, čas vám tedy ukážou ručičky.

Model:

Tyto hodinky jsou společenské, klasické, ale spíše teenagerovské, než jakékoliv jiné. Měla-li by si je nasadit žena vysokého postavení a vyrazit na banketní večírek, či závažnou přednášku o globálním oteplování, nepůsobily by jistě nejseriózněji.

Materiál:

Pásek je tradičně kožený, což zaručuje dlouhou výdrž a pouzdro také nezklame, neboť je vyrobeno z nerezové oceli.

Strojek:

Jsou poháněny strojkem quartz.

Vodotěsnost:

50 M, což pro vás znamená, že se s nimi můžete podrobit povrchovému plavání.

Obrázek zdroj:

Hodinky.cz

Tags: , , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

Jedna odpověď k “ROXY tropic pack – 3 v 1”

  1. fotbollströjor

    17. Bře, 2017

    fotbollströjor \n If you are going for best contents like me, only pay a visit this web site all the time as it gives fotbollstrojor sverigen feature contents, thanks|

Zanech vzkaz