Roxy time!

Roxy time!

Publikován dne 25. Lis, 2009 od veronika v Dámské hodinky, Dětské hodinky, Hodinky dle značky, Sportovní hodinky, Top Počet shlédnutí: 2,100 shlédnutí

w203bs2ablk_middleAmerická značka Roxy je orientována především na slečny a ženy, pro svůj převážně barvitý design je velmi oblíbená, obzvláště mezi teenagery vyznávajícími boardingové sporty (skateboard, snowboard.. ).  Roxy vyrábí také oblečení, obuv a podobně, tedy hodinky nejsou jediným zaměřením této společnosti.

Hodinkám Roxy by se daly připsat přívlastky jako odvázané, barvité, živé, nespoutané.

Hodinky od této společnosti můžete pořídit přibližně od jednoho do čtyř tisíc.

w177bl8cred_middlew199bf57awht_middlePřestože se tato značka přisuzuje hlavně tedy zmíněným teenagerům (skateboardistů, snowboardistům), můžeme kromě veselých, hravých modelů také narazit na modely decentní a elegantnější společnosti hodné. Rozhodně není třeba tuto značku zavrhovat jen protože už vám není náct.

Zpravidla každé hodinky zdobí nápis Roxy, logo této společnosti, či alespoň symbolicky písmeno R.

Vybírejte mezi masivními, naopak decentními, barevnými, či méně nápadnými, nápadně „značkovými“, nebo téměř anonymními.  Pásky kožené, železné, umělohmotné, koženkové. Vodotěsné, či méně odolné avšak přirozeně s jinými přednostmi. Kulaté, hranaté, oválné.

Na své si přijdete jako milovnice extrémních stylů, či jako osoba konzervativní.

wKupříkladu Roxy Chrysler W175BL Black je velice zajímavý model, jak designem, tak i materiálně. Pásek je kožený, pouzdro ocelové s PVD povlakem – který zajišťuje dobrou tepelnou odolnost a stabilitu. Jsou vodotěsné do 30 m – kdo z nás se potápí tak hluboko? Sklo je minerální a můžeme vidět decentní osázení kamínky, které dávají těmto hodinkám naprosto jiný rozměr na ploše vnímání. Skutečně by nikdo nepřisoudil tyto hodinky mladé slečně, pokud by byly doprovázeny například ležérně elegantním oblečením.

Záruka 24 měsíců na všechny hodinky je také zárukou kvality a dlouhé trvanlivosti, je-li s nimi nakládáno, jak se sluší.

Tags: , , , , , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5.00 z 5)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

Zanech vzkaz