RG 512 – dokonalá image

RG 512 – dokonalá image

Publikován dne 29. Lis, 2009 od veronika v Dámské hodinky, Hodinky dle značky, Pánské hodinky, Top Počet shlédnutí: 1,784 shlédnutí

fotoZnačka RG 512, jejíž kolébku bychom hledali v Evropě, je známá zejména jako značka moderní městské módy, jak pro muže, tak pro ženy. Oblečení od této značky je pohodlné, ležérní, přesto sexy a snadno kombinovatelné.

Hodinky RG 512 pokračují ve stejném duchu, který se přirozeně osvědčil. Nebyl tedy důvod nic měnit. Tyto hodinky upoutají na první pohled, což je jistě nepostradatelná vlastnost, chcete-li své produkty udržet na vrcholu.

Nemusíte se ani uchylovat k nějakým extrémním modelům a přesto vám kousek od značky RG 512 dokonale podtrhne vaši image. Proč vyhazovat přehnané množství peněz, když se můžete cítit trendy i s jedním jediným kouskem, který skvěle ucelí váš model.

rg

Uspěchaní lidé, či lidé, kteří prostě nefandí hodinkám s ručičkami, jistě ocení i mnoho elegantních modelů v digitálním provedení. Mnoho lidí si digitální hodinky představí, jako ty obrovské barevné, nevkusné, na nichž číslice zabíraly skutečně pouze nepodstatný zlomek a tak i něco tak obrovského s téměř nikde nekončícím potenciálem, bylo nepraktické a téměř nečitelné.  To je ale minulost a také řekněme pouťové hodinky.

Technické dispozice těchto hodinek jsou také lákavé:

Digitální hodinky se chlubí elektrickým podsvícením, jemuž nemůžeme odepřít praktičnost obzvláště nyní v dlouhých tmavých zimních RGDvečerech.

Stopky s přesností 1/1 vteřiny , kalendář, alarm.

Všechny tyto funkce a možnosti se liší model od modelu.

Stejně tak, jako materiál:

Pouzdro převážně z ocele, u některých modelů zlacená, či s PVD povlakem, s minerálním sklem. Řemínek pryžový, či kožený.

Obrázky zdroj:

Hodinky.cz

deeenhoornsieraden.nl

Tags: , , , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

Zanech vzkaz