Puma, šelma hodinek

Puma, šelma hodinek

Publikován dne 15. Led, 2010 od veronika v Dámské hodinky, Hodinky dle značky, Pánské hodinky, Sportovní hodinky, Top Počet shlédnutí: 5,495 shlédnutí

Značka PUMA vám jistě není cizí. Možná mnoho z vás vlastní nějaké věci od této značky. Přestože se teď budeme bavit o hodinkách, společnost PUMA se zabývá také mnohým jiným, než-li jen náramkovými hodinkami.

4357531-dPUMA je jednou z nejžádanější sport-lifestylovou značkou. Stala se ikonou, které podlehlo široké spektrum zákazníků.

Častokrát jsme se mohli setkat se sportovním oblečením, od triček, kalhot, tepláků, kraťasů, ponožek a potítek po boty, a dále kosmetiku, parfémy a nakonec k hodinkám.

O společnosti PUMA

PUMA AG Rudlof Dassler Sport, zjednodušeně PUMA, je společnost, jejíž původ je v Německu. Tato společnost se specializuje na výrobu sportovního oblečení a obuvi. Byla založena v roce 1924 v Německu Rudolfem Dasslerem a později registrována, v roce 1948.

PUMA je známou značkou také jako výrobce fotbalové obuvi, a ve své historii sponzorovala mnoho významných fotbalistů, které tuto značku posunuly vždy ještě o krůček dále. Například: Diego Maradona, Pelé, Eusébio, Johan Cruiiff, Dedier Deschamps, Gianluigni Buffon a další. Sponzoruje také některé národní fotbalové týmy.

AnimalesHodinky PUMA

Od náramkových hodinek PUMA můžeme očekávat vlastnosti, které jsou u sportovních hodinek žádoucí a tedy i běžné.

Svým designem si sportovní určení nezapřou a tak jsou i nadále oblíbenou značkou sportovních fanoušků a každý den jim pomáhají v jejich sportovních aktivitách funkcemi určené pro sport.

Stopky: s přesností jedné setiny vteřiny, které měří do maximálního času 100 minut, pravděpodobně na veškeré sportovní úkony vystačí

pu910351002_bigElektrické podsvícení: pro večerní rellay, či běh noční krajinou.

Kalendář, který je na všech hodinkách nepostradatelný.

Pouzdro z oceli, která je odolná vůči nárazům a pásek z plastu či polyuretanu a dalších pro příjemné nošení.

Obrázky zdroj:

hodinky.cz

sxc.hu

Tags: , , , , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

2 Odpovědi k “Puma, šelma hodinek”

 1. Jméno (požadováno)

  27. Čer, 2015

  Dobrý den,
  jaká je cena?
  Štrup

 2. Jméno (požadováno)

  09. Úno, 2016

  Kolik stoji ?????

Zanech vzkaz