Plastové hodinky

Plastové hodinky

Publikován dne 25. Led, 2010 od veronika v Dětské hodinky, Top Počet shlédnutí: 4,088 shlédnutí

Váháte, vybíráte.. Prostě klasika? Množství modelů, materiálů, značek, tvarů, barev a názorů?

Pojďme si přiblížit jeden typ hodinek, ať máte zase o něco jasněji při tomto nekonečném a náročném výběru.

Plastové hodinky

Jaká je bilance výhod a nevýhod je nejasné, záleží k jakému účelu a také zejména pro koho.

Tedy: Plastové hodinky jsou velmi levnou variantou náramkových hodinek. Existují k tomu přirozeně vysvětlení. Není tomu takto pro nic za nic.

j16354-24_bigPlast je velmi levný materiál, možná také proto nás obklopuje všude kolem a zkrátka předměty plastové jsou podstatně levnější, než jakékoliv jiné.

V případě hodinek onu „lacinost“ poznáme také, jak na vzhledu, tak pochopitelně na životnosti.

Vzhled bude vždy působit poněkud lacině. Pakliže se s nimi budete snažit vyrazit do společnosti, ba i dokonce do vyšší společnosti, jistě se stanete hvězdou večera, ale možná spíše za vašimi zády.

Rozhodně to není nic, co by se hodilo k elegantním modýlkům na banketní večery, či na zápěstí byznysmenů, které mají hlásat, sem boháč, mám úroveň, jsem skvělá investice.

adp1405_bigZkrátka je to kousek nejlépe pro děti, s trochou fantazie a přivřeným zrakem i pro mládež. Dál už ovšem ani krok.

Ale abychom pouze prachsprostě nepomlouvaly, musíme také podotknout nějaké ty výhody plastových náramkových hodinek. Přestože jsem jejich lacinost výše hanobila, je to nadrbou stranu také vlastnost, která jistě potěší. Další příjemností u plastových hodinek může být jejich skutečně fantastická barvitelnost a možnost všemožných tvarů, obrazců, odstínů, třpytek a dalších.

Pro děti, řekla bych, je to dokonce ideální volba, neboť jejich ruce nebude zatěžovat zbytečně těžký, jimi pravděpodobně nedoceněný, dražší materiál a zejména barevnost ocení.

Proto hlásejme, plastové hodinky pro děti!

Obrázky zdroj:

hodinky.cz

Tags: , , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

Zanech vzkaz