Oxbow – jízda života

Oxbow – jízda života

Publikován dne 29. Lis, 2009 od veronika v Dámské hodinky, Dětské hodinky, Hodinky dle značky, Pánské hodinky, Sportovní hodinky, Top Počet shlédnutí: 1,689 shlédnutí

oxbowZnačka Oxbow pochází z Francie, kde roku 1985 vznikla. Zaměřila se na fanoušky extrémních, adrenalinových sportů, v době jejich největšího rozkvětu, a ti ji velice rychle vzali za své. Úspěšně se prosadila ve Francii, ale dále pokračovala s minimálně stejnou dávkou energie a svou živost a vášnivost rozsévala i na jiných kontinentech a to zejména v USA.

Oxbow zaujme hned od začátku svým názvem, ale tím rozhodně nekončí. Tato značka nám servíruje neskutečné množství modelů. Její rozmanitost je nikde nekončící divoká jízda, která evokuje ve všech milovnících adrenalinového sportu, nejdivočejší zážitky jejich ještě divočejších dobrodružství.

OXBOOSnowboardista uprostřed zimy uvidí zářivě bílou sjezdovku, na které se odráží sluneční paprsky a jediné co ho ruší v jeho jízdě života, jsou rolby, které připravují celý svah jen pro něj. Oddaný tandemovým seskokům si při zapínání hodinek představí ten neutuchající adrenalin, tu tenkou příčku, snad jen z papíru, která od sebe dělí srdce, které buší jako o život a srdce, které se div nezastaví úžasem.

Nebojte se nových zážitků a oddejte se jedinečnosti okamžiku, nemusíte proto pokoušet svůj nepřekonatelný strach a létat nad mraky pro seskok, ale můžete dát volnost své fantazii

. Z modelů této značky teda zkráceně řečeno vychází sportovní nálada, adrenalin, lehkost pohybu, vášeň, zalíbení v rychlosti.

V pestrosti modelů můžeme najít snad skutečně vše. Vyloženě sportovní, elegantní, ležérní, dovádivé. Digitální, či klasicky ručičkové.

Materiál:

Ocelovo-kožené, celo ocelové, plastové. Minerální sklo vydrží nápor vody až do 100 metrů.

Funkce:

Některé modely mohou disponovat kalendářem, stopkami, alarmem.

Obrázky zdroj:

Hodinky.cz

Oxboweb.com

Tags: , , , , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

Zanech vzkaz