Mustang – buďte nespoutaní

Mustang – buďte nespoutaní

Publikován dne 30. Lis, 2009 od veronika v Dámské hodinky, Dětské hodinky, Hodinky dle značky, Pánské hodinky, Sportovní hodinky, Top Počet shlédnutí: 2,327 shlédnutí

4604204-xHistorie firmy je sama o sobě relativně bohatá, ovšem historie samotných hodinek Mustang nesahá až tak daleko.

Mustang je firma, jež byla založena panem Hermanem. Od roku 1932 se snažila prorazit vyráběním pracovního oblečení pro honáky dobytka, cože ale nebyla dostačující činnost pro slávu, po které, tak jako jakákoliv jiná společnost i tato, prahla. Tak roku 1948 částečně přeorientovala svou výrobu a začala se specializovat na vysoce propracované pracovní kalhoty, výhradně pro pány, což byly džíny se skutečně odolnými švy. V roce 1953 tato firma předvedla světu první dámské džíny. Této době by mohl být přisuzován společnosti rozkvět.

Jistě tuto značku máme všichni v podvědomí spíše, jako výrobce módy, oblečení, než-li hodinek.

Je to oprávněné. S prvními hodinkami přišla společnost Mustang až v roce 2005. Je skutečně obdivuhodné, 4602802a-xs jakou vervou se do toho tato značka pustila a zauvažujeme-li, bez ní by to nejspíše nešlo. Neboť v roce 2005 bylo na trhu spoustu značek hodinek, málo která byla, byť jen podobně, tak čerstvá, jako Mustang. Mnoho z výrobců hodinek mají tradice desítky let. Proto všechna čest tomuto úspěšnému „nováčkovi“.

Značka Mustang je na první pohled značkou velice dynamickou, jak napovídá již ikonka cválajícího koně, s vlající hřívou ve větru. Její historii bychom mohli hledat ve výrobě pracovních kalhot, kde statní muži na hřebcích v rychlostech, kdy vítr není vyloženě spojencem, honili a krotili dobytek.

Zároveň nikdo nezapře této značce inovovanost, která je částečně také zapříčiněná „mládím“.

Od firmy Mustang můžete vybírat pánské, dámské i dětské náramkové hodinky.

4602801-xVezměte za svůj šetrně vyčnívající design této společnosti, který z vás rázem udělá paní/ pánem vašeho ranče a nic nenechá náhodě. Přesně budete vědět, kdy můžete tempo zvolit, kdy je třeba přidat do klusu a v extrémních situacích dokonce nasadit trysk.


Vybírejte z řad náramkových hodinek s různorodým designem, od kožených decentních, po celokovové s živelným nábojem.mustang

Tags: , , , , , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

Zanech vzkaz