Memphis – klíč k vaší osobitosti

Memphis – klíč k vaší osobitosti

Publikován dne 30. Lis, 2009 od veronika v Dámské hodinky, Hodinky dle značky, Pánské hodinky, Sportovní hodinky, Top Počet shlédnutí: 1,892 shlédnutí

m38411-267-xMemphis jsou hodinky, které vám v každém momentě připomínají, kdo jste. Že nevíte, kdo jste? To je ono. Nebojte se oddat svému stylu, žijte, jak vám hlas uvnitř vás říká. Buďte nespoutaní. To vše vám designéři těchto hodinek vzkazují.

Nebojte se reakcí okolí a uvědomujte si, proč tady jste a co děláte. Baví vás to? Tak pokračujte. Nebaví vás to? Jděte od toho pryč.

Každým pohledem na hodinky od společnosti Memphis na vašem zápěstí, vás vrátí zpět do života, do té reality, kterou jste si vysnili a kterou vy chcete žít, ne nikdo jiný.

M37408-732-xM37921-736-xNenechte sebou manipulovat a nebojte se ukázat všem kolem vás vaši nespoutanou osobitost.

Náramkové hodinky Memphis jsou zejména o životním stylu, názoru, ale také o módě a v neposlední řadě o kvalitě.

Můžete se oddávat mnoha divokým kolekcím, – a úpěnlivě hledat, právě která ta „divočina“ je vám nejbližší  - které se nesnaží vypadat krotčeji před ostatními, ale hrdě si stojí za svou identitou, to nejlepší na nich je, že jsou takové, jaké jsou. Stejně jako na vás.

Vybírejte mezi mnoha odstíny hnědé, šedé, odvážně bílé a klasické černé.

Materiál:

Osvědčeným materiálem, těchto „individualistických“ hodinek je kůže – a to zejména v oblasti poutek, i když i povedené provedení z části koženého pouzdra je také na trhu k dostání. Ocel, jako další nesmazatelně podbízivý materiál. A zlacená ocel, jako třešnička na dortu u velice elegantních kousků.

Osvědčenou klasikou na trhu je minerální sklo a strojek Quartz.

Tags: , , , , , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

Zanech vzkaz