Lord Adidas

Lord Adidas

Publikován dne 13. Pro, 2009 od veronika v Dámské hodinky, Dětské hodinky, Hodinky dle značky, Pánské hodinky, Sportovní hodinky, Top Počet shlédnutí: 2,308 shlédnutí

adh1848_bigJste nefalšovaným vyznavačem sportovního stylu života? Vaše srdce tepe v tom správném rytmu až po čtyř-kilometrové trase před snídaní, či před spaním? V práci máte mysl plnou, místo důležité konference, nejnovější model super odpružených kol, s kterými můžete skákat po horách jako kamzík? Nebo se jednoduše těšíte, až si párkrát objedete park na kolečkových bruslích s poletujícím čerstvě spadaným listím…?

Jestli jste si na některou z těchto otázek odpověděli „ano“, čtěte dál. Jestli ne, klidně také pokračujte ve čtení, ale asi nebudete pociťovat to, co vyznavači sportu. Chvění, husí kůže a nesmírná touha.

Když se řekne Adidas, jistě na vaší tváři, ať už zbožňujete sport, či nikoli, nikdo neuvidí nevědoucí výraz. Adidas je značka, která se všem vryla do paměti, jen co pár dní tiše pobyli na tomto světě.

Zakladatel společnosti Adidas je Adolf Dassler, který se narodil 3. listopadu 1900 v Německu. Už od dětství propadal sportu a tak se v tomto duchu nesl celý jeho život. Založil továrnu na výrobu obuvi, kterou řídil spolu se svým bratrem Rudolfem. V roce 1949 nastal přelomový okamžik, byla zaregistrována společnost Adolf Dassler Adidas Sport Shoes. O pět let později tato společnost uvedla první kolekci oblečení. Poté brýle, plavky, parfémy a hodinky.

Hodinky Adidas jsou zaměřeny na sportovní účely, avšak splní i tajná přání všech, jež nedají dopustit na nadčasový design a funkčnost.

adh1722-dJsou k dostání ve dvou stylech – Performance – což jsou hodinky ryze sportovní

Originals – jsou navrhovány podle nejnovějších trendů

Proporce:

Strojek Quartz

Řemínky: plast, silikon, ocel

Funkce: datumovka, stopky

Obrázky zdroj:

Hodinky.cz

Tags: , , , , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

Zanech vzkaz