Jet Set Miami

Jet Set Miami

Publikován dne 28. Úno, 2010 od veronika v Hodinky dle značky, Pánské hodinky, Top Počet shlédnutí: 5,138 shlédnutí

J29008-772-dNovinka, která lavinovou rychlostí zachvátila celý svět. Jet Set – značka, která milovníky přepychu a luxusního životního stylu nenechá klidné, neboť právě tyto hodinky jsou posledním zrnkem, který udělá jejich život ještě stylovější. Ale nenechte se mýlit. Není to pamlsek pouze pro bohaté.

Naopak je to jedinečná šance pro všechny z nás, kteří si chtějí trochu toho luxusu dopřát a navodit si atmosféru příjemného hýčkání. Tyto hodinky v nás docela jistě evokují krásky v bikinách, rychlá auta a vášeň.

Tato značka je ztělesnění vzdušnosti, lehkosti, volnosti mísící se s nápaditostí a designu chlubící se neobvyklými kombinacemi, které nemilosrdně strhávají veškeré pohledy.

Pouhým pohledem na nějaký z modelů této společnosti, kromě vyraženého dechu, také můžete zahlédnout střípky vaší budoucnosti na pláži na Bahamách s mojitem v ruce. Tyto hodinky vás přinutí se cítit naprosto výjimečně. Což, řekněme, je docela příjemný pocit.

Jet Set Miami

Hodinky, které vám za příznivou cenu dopřejí maximální dávku luxusu a pohodlí. Už samotný design, barevné kombinace působí velice nevšedně. Cože v dnešní době, kdy je trh plný všeličehos, není úplně jednoduché. Pojďme si je tedy prohlédnout blíže.

Na první pohled vás jistě zaujme hnědý ciferník, který tvoří kontrast k pokoukání se zlatým pouzdrem a náramkem.

Ciferník je klasicky s ukazatelem času analogovým, tedy ručičkami. Které jsou také zlaté, s výjimkou ručičky vteřinové. Vše nám ukazují na zlatých výborně čitelných číslicích.

Materiál celých hodinek, tedy tahu i pouzdra je ocel, což je velmi výhodný materiál vzhledem k vzhledu i minimálnímu opotřebování. Sklo minerální, je také dobrou volbou v případě, že uznáváte možnosti, kdejakých nechtěných nárazů.

Vodotěsnost 500 m rozhodně není k potápění, ale pakliže náhodně zmoknete, snad to není důvod k panice.

Strojek Quartz je téměř samozřejmostí.

Obrázky zdroj:

hodinky.cz

Tags: , , , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

Jedna odpověď k “Jet Set Miami”

  1. Monty

    22. Srp, 2014

    Hodinky vypadají velmi dobře!

Zanech vzkaz