Jet set – odevzdejte se vábivému volání luxusu

Jet set – odevzdejte se vábivému volání luxusu

Publikován dne 27. Lis, 2009 od veronika v Hodinky dle značky, Pánské hodinky, Sportovní hodinky, Top Počet shlédnutí: 1,917 shlédnutí

j3873b-267_middleNovinka, která lavinovou rychlostí zachvátila celý svět. Jet Set – značka, která milovníky přepychu a luxusního životního stylu nenechá klidné, neboť právě tyto hodinky jsou posledním zrnkem, který udělá jejich život ještě stylovější. Ale nenechte se mýlit. Není to pamlsek pouze pro bohaté. Naopak je to jedinečná šance pro všechny z nás, kteří si chtějí trochu toho luxusu dopřát a navodit si atmosféru příjemného hýčkání. Tyto hodinky v nás docela jistě evokují krásky v bikinách, rychlá auta a vášeň.

J1219S-4167-xTato značka je ztělesnění vzdušnosti, lehkosti, volnosti mísící se s nápaditostí a designu chlubící se neobvyklými kombinacemi, které nemilosrdně strhávají veškeré pohledy.

Hodinky se vyrábí z velice kvalitního plastu, který doplňují křišťály Swarovski. Naprosto šokující kombinace, která ohromuje po celém světě.

Pouhým pohledem na nějaký z modelů této společnosti, kromě vyraženého dechu, také můžete zahlédnout střípky vaší budoucnosti na pláži na Bahamách s mojitem v ruce. Tyto hodinky vás přinutí se cítit naprosto výjimečně. Což, řekněme, je docela příjemný pocit.

Funkce:

Stopky, 24hodinový ciferník, ukazatel data

Dispozice:

Některé z těchto hodinek disponují velice kvalitním minerálním sklem, které vydrží ponor až do 100 metrů.

Materiál:

Pozlacená ocel, ocel s PVD povlakem, ocel s polykarbonátem,

Řemínek je obvykle plastový.

Pocit, že jste vyvolení a svět patří právě vám si na dobu neurčitou, navíc s 24 měsíční zárukou, můžete pořídit zhruba za cenu mezi 3 až 10 tisíci.

Obrázky zdroj:

hodinky.cz

Tags: , , , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

Zanech vzkaz