Jacques Lemans – kolekce

Jacques Lemans – kolekce

Publikován dne 26. Pro, 2009 od veronika v Dámské hodinky, Hodinky dle značky, Pánské hodinky, Sportovní hodinky, Top Počet shlédnutí: 1,699 shlédnutí

1-1373B-d Značka Jacques Lemans je společnost, která byla založena roku 1977, pod záštitou pánů Alfreda a Riedla. Ti trvali a usilovali o vytvoření hodinek vyšší kvality, které by ale nepřekročily pomyslnou hranici přijatelné ceny.

Tyto náramkové hodinky, které svou kolébku mají ve Švýcarské Ženevě.

Již jejich první kolekce, která nesla název Harmony of Time se těšila z nebývalého úspěchu a snad každý týden se rozrůstala o nové modely. Celkový počet modelů v této kolekci končí někde okolo 100 typů, které ale navíc existují v mnoha variantách.

Jacques Lemans nabízí nesmírnou škálu hodinek, které vyhovují tříbenému vkusu i využití.

Dalším velkým úspěchem byla nová kolekce, jež spatřila světlo světa v roce 2006 a byla první oficiální kolekcí k příležitosti závodů Formule 1.

Od této značky můžeme nalézt kolekce

F-5007-M-DClassic – jsou kousky, které skutečně nikoho neurazí a jsou vhodné, jak pro běžné příležitosti, tak do společnosti, či dokonce mezi smetánku.  Modely s nápaditým designem v barvách zlatých, stříbrných, černých a bílých, které přes svou barevnou strohost nepopírají skutečnou eleganci a živost.

Geneve – to je kolekce hodinek, která se nijak výrazně neliší od kolekce classic, ale najdeme zde možná detailněji propracované modely, které se stejně jako modely classic hodí pro mnoho příležitostí.

Sports – hodinky ocelové, s plastem, či čistě ocelové, které jsou obohaceny o nějaké funkce, hodící se sportovcům. Stopky, časovač a i větší vymoženosti vás čekají s těmito elegantnímu sportovními hodinkami.

La passion -  hodinky s vytříbeným designem, které jsou ze všech kolekcí nejodvážnější. Nebojte se upoutat na sebe pozornost.

Formmule One – F1 – hodinky stylizované do designu Formule 1.

V mnoha provedeních, dámské i pánské. Jednotlivé kousky se honosí skutečně precizně provedenými detaily, které podávají ucelený pohled na krásu.

Obrázky zdroj:

hodinky.cz

Tags: , , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

Zanech vzkaz