Jacques Lemans – hrdá kvalita

Jacques Lemans – hrdá kvalita

Publikován dne 04. Pro, 2009 od veronika v Hodinky dle značky, Pánské hodinky, Sportovní hodinky, Top Počet shlédnutí: 1,781 shlédnutí

1-1367-c-dV roce 1977 byla v Rakousku založena prestižní značka Jacques Lemans, ta již svou první kolekcí, která se mohla chlubit obrovskou kvalitou a přesto přijatelnou cenou, získala velkou rychlostí ještě větší úspěch.

Dnes má tato firma pět kolekcí hodinek, které vyrábí v továrně ve Švýcarsku – což je země hodinkám zaslíbená.

Tato značka potěší tím, že přes neustálou inovaci, vylepšování svých modelů a rozšiřování sortimentu, zanechala kvalitu na té správně vyvýšené úrovni a cenu naopak ponechala na spodnější hranici, na které taky začala.

Sortiment se stále rozšiřuje, slovo, jež bych ho nejlépe vystihla je velkolepý. Mnoho modelů, které do dneška čítají okolo 1400 modelů. Z takového množství si vybere snad skutečně každý.

Jecques Lemans na trh uvedl pět kolekcí hodinek:

Jecques Lemans Classic – což jsou hodinky elegantního vzhledu, na místě jejich srdce je strojek quartz ši strojek mechanický

Jecques Lemans La Passion jsou hodinky, které se vyrábí v dámském provedení a modelů v této kolekci je nespočet. Všichni dobře víme, že dámy si prostě rády vybírají.

Jecques Lemans Sports – jak název vypovídá, jsou náramkové hodinky se sportovním designem a funkcemi užitečnými pro sportující lidi.

Jecques Lemans Geneve jsou hodinky sportovní, ale také šmrncovní a elegantní. Pyšní se logem Swiss made.

Jecques Lemans F1 jsou sportovní hodinky vhodné zejména pro milovníky formulí. Designem a barvami jsou spojené s formulí F1.

1-1430A-dHodinky této značky se prodávají takřka po celém světě a to se skutečným úspěchem. I skuteční odborníci si tuto značku vychvalují. Hodinky lze rozebrat, vyčistit strojek, dostupnost náhradních dílů je výborná, reklamovanou velice nízká. To vše má pravdivý podklad a nejedná se tedy jen o pověsti.

Materiál, z nějž se vyrábí tyto náramkové hodinky, je velice kvalitní. Ušlechtilá ocel, titan, keramiky, kaučuk a kůže. Zkrátka není co vytknout.

Tags: , , , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

Zanech vzkaz