Inteligentní hodinky

Inteligentní hodinky

Publikován dne 22. Lis, 2009 od veronika v Dámské hodinky, Hodinky dle značky, Pánské hodinky, Sportovní hodinky, Top Počet shlédnutí: 2,646 shlédnutí

dleJaponsko je známo obrovskou technickou zdatností a vynalézavostí, proto hodinky značky Casio přicházejí se stejnou podstatou. Na první pohled – tedy designově – standardní velice povedené, vkusné hodinky, ale velice směle vám v neuvěřitelné frekvenci budou vyrážet dech svým, na hodinky, skutečně nadstandardním umem.

Historie

ePočátek této společnosti sahá do roku 1957, kdy se věnovala výrobě kalkulaček. Zlom nastal v roce 1974, kdy byla výroba částečně přeorientována na produkci hodinek, kde využili zkušenosti z dosavadního vývoje kalkulaček a elektronických diářů. Čímž se vysvětluje v podstatě více účelnost a skutečně nadpozemská inteligence ve světě hodinek. Touto cestou se postupem času stalo Casio jednou z nejrozšířenějších hodinářských značek současnosti.

O hodinkách

Označení „inteligentní hodinky“ jim právem náleží pro jejich rozsáhlé funkce. Nejen, že nám pohled na ně xobjasní, kolik je právě hodin, svedou toho podstatně více. Můžeme totiž využít dalších užitečných možností, jimiž se rozhodně nepyšní ledajaké hodinky. Jedná se například o diář, schopnost zobrazovat obrázky, sdělit teplotu vzduchu, změřit tepovou frekvenci, ukázat momentální zeměpisnou šířku a délku.

Rozhodně budou mnohostranně praktické, jako plánovač času pro zaměstnané podnikatele, jako účinný navigátor pro zkušeného badatele s mapou, či pro sportovce, jenž s ohledem na své zdraví sleduje svůj tep.

Patříte-li vy k těm náročnějším uživatelům, značka Casio je tu tedy skutečně pro vás. Je to zabalená praktičnost s neuvěřitelným potenciálem – který se snad na hodinky ani nehodí :) – ve velice elegantním balení. Nikdo nemůže odolat, krásný doplněk, s kterým je i příjemné trávit čas.

Tags: , , , , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5.00 z 5)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

Zanech vzkaz