Hodinky ROYAL LONDON

Hodinky ROYAL LONDON

Publikován dne 26. Lis, 2009 od veronika v Dámské hodinky, Hodinky dle značky, Pánské hodinky, Sportovní hodinky, Top Počet shlédnutí: 1,834 shlédnutí

royalPro milovníky klasiky jsou hodinky ROYAL LONDON spásou. Mezi stále více designově vyhrazenými hodinkami si ne každý vybere. Ale klasika z Londýna je jistotou pro ty, jež nefandí extrémně laděným doplňkům a věří tradičními vzhledu, který právě svou jednoduchostí oslní.

Historie:

Společnost Condor Group LTD byla založena v severním Lonýdně v roce 1938. Už v této době svět trpěl naprostým přebytkem značek a tak nezbývalo, než prorazit něčím, co v té době scházelo. Rozhodnutí bylo správné, důkazem je to, že právě čtete tento článek. Vše vsadili na stylové modely v klasickém retro stylu.

Současnost:

Na trhu se můžeme setkat s více než třemisty modely, jejichž škála je široká. Možnost výběrů z mnoha stylů, barev, dámských, pánských a sportovních hodinek.

Kvalita – všechna hodinková pouzdra této značky jsou vyrobena z kvalitní nerezové oceli nebo titanu. Což zaručuje odolnost, trvanlivost a lákavý vzhled.

4692c1b_middle2821t1b_middlePro koho?

Jak vzhled hodinek na první pohled napovídá, hodí se zejména pro milovníky klasiky. Mnohým z nás se možná automaticky vybaví nudní, konzervativní lidé, kteří se oddávají stereotypu a nerozumí moderní době. Ale to jsou jen předsudky. Všichni se více či méně obklopujeme věcmi v klasickém stylu. Dalo by se říct, že mezi všemi vyhraněnými kousky je klasický kousek králem. Klasika je něco, co je osvědčené, proto to ale nemusí být nudné. Je to konejšivé a uklidňující. Notoricky známé  – tedy příjemné.

Tags: , , , , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

Zanech vzkaz