Pánské kožené hodinky

Pánské kožené hodinky

Publikován dne 02. Pro, 2009 od veronika v Hodinky dle značky, Pánské hodinky, Sportovní hodinky, Top Počet shlédnutí: 3,816 shlédnutí

ar0407_bigŠperky jako takové bychom mohli čistě teoreticky přisoudit ženám, ale hodinky jsou šperkem na mezigalaktické úrovni a tak jimi nemůžou pohrdnout ani pánové.

Pohled na mužné ruce, jež opásají náramkové hodinky, jak kožené tak ocelové jistě zaujmou a dodají celkový šmrnc, či jen potrhnou famózně stavěnou ruku, kde zdobené zápěstí představuje náhlý zvrat z obyčejných mužných rukou na ruce operovávané a netradiční.

V pánských kolekcích můžeme vybírat do sytosti. Hlavní pilíře, jež hodinky tak nějak dělí do všemožných kategorií, jsou pravděpodobně

Sportovní

Elegantní

Klasické

Designové

Luxusní.

Není ale výjimkou, že se tyto kategorie mísí dohromady, což dává hodinkám nová rozměr ve vnímání a nepřeberně mnoho úhlů pohledu na ně. Tudíž pravděpodobnost, že se trefíte do stylu „hodnotícího, se až neuvěřitelně zvyšuje.

Například hodinky Casio je elegance, tříbící se se sportovním vzhledem, jež u některých modelů ještě může dosahovat vysoko sahající praktičnosti. Což jistě oceníte nejen vy.

Jste-li spíše fanouškem nevšednosti a skutečně vytříbeného designu, jsou tady pro vás náramkové hodinky Diesel. Které se pyšní jak velice známou značkou, která je velmi populární a má kladné ohlasy, tak také jistou praktičností, kterou hodinkám těžko odpářeme.

Na druhou stranu Lancaster je značka hodinek, jež vám zaručí stylovost a eleganci, za kterou se nemusíte stydět ani na velice slavnostních t2b091_bigbanketních večírcích. Zajímavé tvary, jež kontrastují s klasickým koženým páskem, mohou udělat nevšední vaše, jinak klasické, nevšední společenské oblečení, s nímž se těžko vybočuje z řad.

Forzieri je značka, která vás sice nedostane na klasický design, ale potrpíte-li si na okořeněné kousky, tak tady rozhodně nehledejte zklamání. Hodinky z růžového zlata působí velice luxusně, avšak z jiného pohledu je možno říci, že ležérnost popře plánovanou eleganci, tak všichni budou smekat klobouky a vše ostatní, co bude po ruce, před vaším „přirozeným“ charismatem.

Obrázky zdroj:

Hodinky.cz

exitfromthisworld.com

Tags: , , , , , , , , , , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

Zanech vzkaz