Hodinkami k dokonalosti

Hodinkami k dokonalosti

Publikován dne 02. Pro, 2009 od veronika v Dámské hodinky, Dětské hodinky, Hodinky dle značky, Pánské hodinky, Sportovní hodinky, Top Počet shlédnutí: 2,191 shlédnutí

3719240271_bigTřešinka na dortu u dokonalého outfitu jsou jistě hodinky, které mnozí z nás jistě podceňují. V dnešní době, kdy mobilní telefony jistě vládnout světu, se čím dál méně lidí může pochlubit se stylovými hodinkami na zápěstí, i když uznejme sami, že jim každopádně ještě neodzvonilo.

Již v 19. století byly hodinky jasným módním doplňkem, o kterém nebylo sporu. Ovšem v té době to byl rozmar spíše bohatých lidí, ti „prostí“ se museli spokojit jen s obdivnými pohledy na hodinky ostatních. Dnes jsou ale hodinky dostupné více čí méně každému z nás a to v téměř nekončící škále modelů, barev, materiálů a propracovanosti.

Hodinky kožené by se daly považovat celkově za top, mezi hodinkami, i když v oblasti materiálu se meze trendu nekladou.

V období ryze předvánočním mi to nedá nenabádat a tak musím zmínit, že hodinky jsou vhodný dárek, který už dávno není vyloženě tradiční, tak se dá říci, že překvapí. Hoďte za hlavu vkusné páry ponožek a veselé vánoční svetry, na které je každý podvědomě připraven, a nastolte novou moderní éru – náramkové hodinky ve svém uceleném, dech vyrážejícím, designu.

Koukneme-li se na to z té „praktičtější“ stránky, není nad nezávaznou konverzaci nad nynějším časem, aneb vidíte-li protějšek, s nímž prostě musíte navázat kontakt, – jinak osud nedá – tak optat se na čas je méně nebezpečné, než jít rovnou na věc a tak můžete nejdříve zkontrolovat terén nevinnou rozpravou začínající otázkou „ Kolik je hodin?“. Tak 2010469_bigdejte prostor i všem ostatním, otevřete se světu a novým kontaktům a dejte příležitost záhadným kolemjdoucím, – ti se mohou časem alespoň poodhalit – kteří třeba nemají dost odvahy, či příležitostí vás oslovit.

Obrázky zdroj:

hodinky.cz

alibaba.com

Tags: , , , , , , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

Zanech vzkaz