Hello Kitty

Hello Kitty

Publikován dne 25. Lis, 2009 od veronika v Dámské hodinky, Dětské hodinky, Hodinky dle značky, Top Počet shlédnutí: 3,308 shlédnutí

HelloHello Kitty je velice populární značka, původem z Japonska – jako maskot značky Sanrio. V těchto končinách se zrodila v roce 1974 na popud velikého fenoménu – kreslené bílé kočičky. Poté nastal obrovský boom, jak v Asii, tak i ve spojených státech. V této době je z Hello Kitty světová významná značka, jež produkuje mnohé výrobky. Oblečení, kosmetiku, šperky, kabelky, psací a školní potřeby, tašky, batohy, hodinky, ba i dokonce elektroniku.

Málo kdo odolá malé bílé kočičce, jenž se na vás hravě usmívá, obzvláště máte-li v sobě někde zbytek toho nezbedného dítěte, či dokonce ještě ve své podstatě dítětem jste. Jde o značku zejména dívčí, neboť úspěchy této značky jsou založeny na roztomilosti, růžovo bílých předmětech a to není přesně to, o čem sní kluci, ať už sebemenší.

hk6904-542-xhk5440-618-xLíbivému designu, těžícího z roztomilosti podlehly také mnohé celebrity, jako jsou například, Rihanna, Britney Spearsd, Cameron Diaz, Heidi Klum, Carmen Electra, Nelly, Mandy Moore, Lucy Liu, Mariah Carey a mnohé další.

Náramkové hodinky jsou tedy dalším předmětem této značky, který je také velice žádaný. Přestože v České republice není prodej této značky natolik masivní, nějaké modely se sem dostaly.

Hello Kitty není záležitostí jen slečen předškolního věku. Nyní je trendem mladistvá móda a to, jak u mladistvých, tak také u – dle zákona – dospělých. Proto nezavírejte oči před touto „přesladkou“ značkou, třeba i vás naláká na svou jednoduchou líbivost mísící se s divokou roztomilostí.

Tags: , , , , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5.00 z 5)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

Zanech vzkaz