Esprit Elegance

Esprit Elegance

Publikován dne 05. Led, 2010 od veronika v Dámské hodinky, Dětské hodinky, Hodinky dle značky, Pánské hodinky, Top Počet shlédnutí: 2,475 shlédnutí

Esprit je značka, která do celého světa prorazila ze San Franciska.

Esprit je mezinárodní dynamická mladistvá značka, která nám stále nastoluje neuvěřitelnou podívanou a jen málo kdo, a málo co s ní udrží krok4121074a-x.

Podstata této značky je založena na inovaci a moderním trendy designu, který naláká mnoho mlsných pohledů. Je to skutečně osvědčené a tak se dá říct, že to není tápání v temnotě, ale cesta k jistému výsledku. Esprit definuje módní branži ve své kategorii. „Tahouni“ módní branže celkově jsou mladí lidé a proto, v momentě, kdy se tato společnost na mladé lidi zaměřila a ještě lépe, dokázala je nadchnout podstatou výrobků, jimi produkující, měla vyhráno.

Mladí lidé udávají trendy, Esprit nosí mladí lidé. Esprit udává módní trendy.

Esprit symbolizuje mladistvost, hravost, čerstvost a svěžest. Mladou dospělost, kdy z člověka ještě srší veškerý optimismus a dlouhá cesta života, plná překvapení, očekávání, nadějí je teprve v dohlednu, pramálo zklamání na cestě již bylo potkáno a touha realizovat své cíle kráčí s mladým dospělým v srdci.

Nabízí mnoho kolekcí, mnoho designů.

4410521_middleMůžete vybírat z mnoha a mnoha barev, barevných odstínů, barevných kombinací. Tvarů ryze elegantních, asymetrických, kontrastních. Pouzdra z nerezové oceli, analogový ukazatel času, digitální displej, multifunkční chronografy, funkce. To vše a ještě více vám Esprit může nabídnout.

Pakliže si tuto značku, její milý a přítulný design oblíbíte, mám pro vás příjemnou zprávu. Tuto značku, kromě jiného reprezentují také šperky, parfémy, oblečení. V roce 1995 Esprit jednoduše řečeno vrazilo do světa vší silou a rozšířilo svůj sortiment o oblečení pro dámy, pány, děti, brýle a hodinky.

Samá superlativa a přidám ještě jedno. Přes všechnu tu eleganci, krásu a módnost přichází Esprit s ještě dalším potěšujícím faktem. Ceny jsou postavené tak, aby tato značka nezůstala pouhou výsadou „vyšších vrstev“, jestliže se tedy 4413873_bigrozhodnete udělat si tu radost, nebudete mít hluboko do kapsy.

obrázky zdroj:

hodinky.cz

Tags: , , , , , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

Zanech vzkaz