Dětské potěšení

Dětské potěšení

Publikován dne 09. Pro, 2009 od veronika v Dětské hodinky, Hodinky dle značky, Top Počet shlédnutí: 1,813 shlédnutí

2.jpg_1541402577Kipling je designér, jež byl objeven v Belgii, kde v roce 1987 ukázal světu svůj vytříbený vkus a talent kolekcí tašek, ke kterým přidával smějící se plyšovou opičku. Tyto tašky velmi rychle obletěly svět a prodávaly se ( a stále se prodávají ) ve čtyřiceti zemích světa.

Kipling se zaměřil na módu pro děti a teenagery, což byla šikovná volba, neboť na této pozici je o něco méně inovací, než v dospělé módě, a vzhledem k tomu, že má co nabídnout na tomto postu, přejme mu hodně štěstí a úspěchů.

Kromě kabelek a tašek se pustil do kolekce hodinek. A to je to, co my hledáme. U nás sice ještě není v prodeji, ale dnešní doba přeje internetovému nakupování a to i ze zahraničí. Takže pokud budete mít pocit, že vaše robátko přesně toto potřebuje, není to nemožné.

1.jpg_1541401684Dětské hodinky

Na první pohled, ačkoli nemusíte být dítě, pochopíte, že je to to pravé. Barvy pásků jsou sladěné s vnitřkem hodinek, kde můžeme také najít milý, veselý obrázek. Pásky bývají kožené v pastelových barvičkách. Například růžové, různých odstínek modré, zelené, žluté, červené a jiné.

Mohou je dokonce zdobit kytičky, proužky, či rybičky. Tvary hodinek se různí, pro holčičky jsou k dostání kulaté, oválné a také ve tvaru květiny, pro chlapce ve tvaru čtverců a pak také kulaté a oválné.

Hodinky pro teenagery

Jsou větších rozměrů a o poznání decentnější, než ty dětské. Ale něco společného přeci jen mají.

Hodinky pro mladé pány mají buď leštěný, či matový stříbrný plášť a kulatý tvar. Některé jsou dokonce vybaveny chronografickými funkcemi. Pásek je standardně kožený, či stříbrný kovový.

Hodinky, které jsou určené pro slečny, jsou opět, pro velký úspěch, v pastelových barvách. S dětskými jsou si podobné tvarově a i provedením. Jsou ale také o poznání větší a ke každým hodinkám je k dostání sladěná bižuterie, což slečny jistě ocení.

Konec formuláře

Nezbývá tedy, než je očekávat s otevřenou náručí.

Obrázky zdroj:

Moda.cz

Tags: , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

Zanech vzkaz