Co je malé/velké, to je hezké?

Co je malé/velké, to je hezké?

Publikován dne 25. Pro, 2009 od veronika v Dámské hodinky, Pánské hodinky, Top Počet shlédnutí: 1,992 shlédnutí

Občas, přestože můžete mít přesnou představu o hodinkách, jež by měly dotvářet vaši image, nakonec přece jen nevíte, po kterých sáhnout.

GRQ116B1-dSouhlasím s tím, že vybrat si hodinky je proces relativně složitý a troufla bych si také říci, že lépe dlouhodobý, neboť v dnešní době skutečně ohromného množství stylů, funkcí, kvalit, je těžké, aby váš výběr skončil u jediného kousku.

Jedním z problémů, který by vás mohl na konci výběrového řízení na náramkové hodinky, jež se budou zračit na vašem zápěstí, by mohla být velikost.

Jakou tedy volit velikost, podle čeho?

Celkově jde o to, jaký styl je vám přirozený a také ale o to, co se vám více líbí. Neexistují přesná pravidla, pro co volit jakou velikost hodinek, ale jistý cit vám jistě napoví.

Velké hodinky

Tím myšleny hodinky, jak s velkým ciferníkem, tak také třeba ty, jež mají tvar širokého náramku, a ciferník z něho nijak nepřesahuje. Velké hodinky jsou jistě otázkou vkusu, ale troufnu si s čistým svědomím říci, že k plesovým šatům, či na banketové večírky se něco v tomto stylu skutečně nehodí. V tomto případě je jistě vhodnější volit decentní tvary a velikosti a i celkové zpracování. Pokud ovšem vaše celkové vzezření korunují náramkové hodinky vypadající jako „náramek“, je to věc úplně jiná. Pokud ale chcete působit extravagantně a skutečně světu ukázat velké x89004-232_bighodinky na vaší ruce, nemějte strach a využijte jejich možností.

U mužů jsou velké tvary využitelnější, než u žen.

Malé hodinky

Mohou být skutečně decentní, ale mohou také rozpoutat kolosální zájem. Co je malé, to je hezké. Hodí se pro všechny příležitosti a také bývají zpravidla praktičtější.

Na mužské ruce by ale mohly působit trochu směšně, obzvláště tenké pásečky a skutečně malé ciferníky. Malé hodinky jsou spíše zase záležitostí dámskou.

Obrázky zdroj:

hodinky.cz

Tags: , , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

Zanech vzkaz