Čas zračen v luxusu – dámské

Čas zračen v luxusu – dámské

Publikován dne 23. Pro, 2009 od veronika v Dámské hodinky, Hodinky dle značky, Top Počet shlédnutí: 1,196 shlédnutí

Hodinky jsou snad jediným podložitelně praktickým šperkem, čehož je samozřejmě třeba využít. Konečně si nemusíte všímat pohrdavých pohledů a komentářů, když si dopřáváte kousky za několik tisíc. Vždyť to je přeci třeba. A dá se říct, že do jisté míry jde cena a kvalita ruku v ruce.

Náramkové hodinky jsou takovou povinnou výbavou každého muže i ženy, které ukazují, že máte vytříbený vkus a podtrhávají vaši jedinečnost.

Ideální čas ke koupi hodinek je v období Vánoc. Před Vánoci všichni pilně pracují, aby na trh mohli přivést nové kolekce, limitované edice, zajímavé inovace a samozřejmě potěšit akcemi, které vás ale o to víc potěší po Vánocích.

Nahlédněme krátce na pár jednotlivých pokladů:

926-02Omega

Fialová je barva vášně, tak touto barvou oslníte a dodáte si neuvěřitelný šarm a sex-appeal. Speciální hodinky ze zimní kolekce švýcarské značky Omega se kromě z fialových odstínů těší také ze společnosti diamantů. Jen těžko odtrhnete zrak od dokonalosti každého detailu těchto náramkových hodinek modelu Constellation. Ciferník lemovaný nádhernými drahokamy, které tvoří i číselník, je skutečně exkluzivní podívaná.

Swarovski

Fenomén Swarovski všichni moc dobře známe. Nikdo neunikne kráse blyštících se krystalků v nejrůznějších barvách. Tento rok ale společnost Swarovski překvapila něčím opět nečekaným. Všichni si „zvykli“ na pohled strhující šperky, na 926-04všemožné vázy a zvířátka z krystalů Swarovski, ale nyní se můžeme radovat z kolekce hodinek. V této kolekci je jasným topem extravagantní model D.Light.

Technologie s designem do sebe zapadají naprosto precizně.

Hodinky jsou vyrobeny z extra jemné ocele, která je zdobena 171 krystalky. Krystaly mění svou barvu, svítí, jiskří a ukazují hodinu a minuty, cože je naprosto nové zobrazení času, které vám připraví skutečně neuvěřitelnou a netradiční podívanou. Na těchto hodinkách se displeje nedohledáte, ale krystalky Swarovski vám na vše odpoví.

Tags: , , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

Zanech vzkaz