Čas pro dámy a děti

Čas pro dámy a děti

Publikován dne 15. Pro, 2009 od veronika v Dámské hodinky, Dětské hodinky, Hodinky dle značky, Top Počet shlédnutí: 6,998 shlédnutí

Hodinky značky Telstar si vzala pod křídla společnost Solartec, která byla založena v Irsku v Shannonu v roce 1976. V současnosti se hodinky Telstar prodávají v mnohých zemích světa.

Od svého počátku nenechala nic náhodě a rovnou vše vsadila na osvědčenou kvalitu a dala se do výroby elektronických quartzových hodinek.

První modely byly vyráběny s LED zobrazením a ty postupem času nahradila LCD technologie, neboť technika jde nevyhnutelně kupředu.

Nyní jsou náramkové hodinky značky Telstar nabízeny s klasickou analogovou technologií.

Přijatelná cena, módní vzhled a pokroková ideologie vystihuje náramkové hodinky Telstar od společnosti Solartec.

tempo4173_big

Modely

Telstar Tempo 4173

Dámské hodinky s jedinečným designem, který utvrzuje růžový kožený pásek, pouzdro z ocele, jež je osázeno kamínky rozzáří váš konečný dojem z tohoto modelu. Sklíčko je plastové, což je praktické, neboť je velice odolné vůči rýhám, škrábancům a oděrkám. Strojek Quartz je tichou realitou, která dělá hodinky Telstar tím, čím jsou.

1600-dTelstar Classic 1600

Tento model se od modelu Telstar Tempo neliší v příliš mnoha faktorech. Základním rozdílem je, že pásek u tohoto modelu je směsí ocele a keramiky. Stejně tak je pouzdro osázeno skleněnými kamínky a pod nimi se pyšní pevná ocel. Minerální sklo, které má stejné výhody, jako sklo plastové kryje růžově laděný ciferník. Quartz baterie je samozřejmostí.

Telstar Classic kids 1337

1337-dJe dětský model hodinek od této společnosti, který jim zajistí jak komfort, tak základní důležité funkce. Žádná malá parádnice, či fešák neodolají stylovým hodinkám na zápěstí a co by to bylo za ostudu, kdyby se k té příležitosti nenaučili také hodiny.

Pásek z textilu je přizpůsoben jemné dětské ručce, dvě barevné hodinky, které jsou výborné na první čtení času z ručiček a strojek Quartz, který tato značka dopřává i svým nejmenším zákazníkům.

Obrázky zdroj:

hodinky.cz

Tags: , , , , , , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

2 Odpovědi k “Čas pro dámy a děti”

  1. Monty

    06. Zář, 2014

    Zase pěkný článek! Osobně jsem napsal trošku odlišný článek o dětských hodinkách, kdy koupit (v kolika letech) a kde. Kdyžtak se mrkněte budu moct rád! DÍky

  2. Zdeněk Kořistka

    18. Lis, 2015

    Telstar Classic 1600…jsou to dětské hodinky? Jaká je jejich cena?

Zanech vzkaz