Bouře STORM

Bouře STORM

Publikován dne 23. Pro, 2009 od veronika v Dámské hodinky, Hodinky dle značky, Pánské hodinky, Top Počet shlédnutí: 1,770 shlédnutí

onis_angle_v2Londýnská módní značka Storm je proslavená svými skutečně exkluzivními náramkovými hodinkami a dalšími doplňky, které taktéž nepostrádají styl. Tyto hodinky jsou nejen velice půvabné, ale také mají kvalitní podklad, který jim zařizuje japonský, popřípadě švýcarský vysoce kvalitní strojek.

V kolekci značky Storm můžete narazit na naprosto jedinečné, unikátní kousky, ale také skutečně okouzlují hodinky, které jsou inspirované nejnovějšími módními trendy, a při pohledu na ně se vám zatají dech.

Jeden z velice povedených kousků je Storm Onis Slate, o kterých si popovídáme podrobněji.

Jde o model dámský, neboť je jemnější a menší, ale výrobcem to není jasně uvedeno, takže se často stává, že ženy nosí pánské hodinky a páni dámské.

Barva

Na první pohled zaujmou svou jednoduchou barevnou kombinací, která působí skutečně elegantně a decentně. Černě zbarvený ciferník a černý pásek, který je olemován stříbrnou barvou, stejně jako barva pouzdra je stříbrná.

Ciferník

Ciferník je analogový, takže zříte čas za pomoci ručiček.

onis_xl_slateFunkce

Tento model je spíše zaměřený na tichou eleganci, s jednoduchostí a jemností. Neklade tedy důraz na funkce, kterých je u tohoto modelu pomálu. Ale ne každý by je využil. Na ciferníku v malém okénku na pozici šest zobrazuje datum.

Strojek

I u těchto hodinek najdete nejrozšířenější strojek do hodinek vůbec. Strojek Quartz.

Materiál

Tyto hodinky jsou z nerezové oceli, což zaručuje pěkný kvalitní vzhled a také materiální výdrž. Nejčastěji se používá ušlechtilá nerezová ocel zbavena niklu, která je vhodná pro alergiky.

Obrázky zdroj:

stormusa.cz

Tags: , , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

Zanech vzkaz