Boccia Titanium – titanová výdrž

Boccia Titanium – titanová výdrž

Publikován dne 19. Pro, 2009 od veronika v Dámské hodinky, Hodinky dle značky, Pánské hodinky, Top Počet shlédnutí: 1,749 shlédnutí

3148-01_bigBoccia Titanium je značka, která nám již svým názvem říká kousek ze své filosofie. Všechny modely této značky, do jednoho jsou, jako jediné na světě, vyrobeny z čistého titanu, což přináší velkou tvrdost a odolnost náramkových hodinek, což samozřejmě nikdy nebylo, není a nebude na škodu.

Titan je o třicet procent tvrdší a o padesát procent lehčí než samotná ocel, která je k výrobě hodinek hojně využívána pro své dobré vlastnosti, které ale titan celkem bez problému předčí.

Další výhoda, která mluví pro titan je, že je antialergenní, neboli vhodný pro alergiky. Což jistě všichni citlivější občané ocení.

Náramkové hodinky Boccia Titanium jsou hodinky, které se mohou pyšnit vysoce kvalitním zpracováním a neotřelým designem. S těmito kousky jistě nebudete vypadat všedně a na pohled vás také nudit nebudou.

3114-12-dNejznámějším designérem těchto hodinek je Jeff Miller, který ale proslul naprosto jinými „prácemi“, než je navrhování hodinek a tak vystavuje svá díla v proslulých galeriích po celém světě.

O titanu:

Titan není až tak běžným materiálem, dalo by se to považovat spíše za experiment. Titan je velmi tvrdý a odolný, takže vlastnosti jsou více než vyhovující. Je oblíbený pro výrobu hodinek určených ke sportovním účelům.

3785-02-d

Strojek je tradičně quartzový, sklo minerální, vodotěsnost obvykle do 30 – 100 m. Pouzdro samozřejmě titanové a pásek z titanu, či kůže.

Můžeme ho najít v dámských i pánských provedení.

Oddejte se strhující eleganci jednoduchých tvarů a kvalitního materiálu.

Obrázky zdroj:

Hodinky.cz

Tags: , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

Zanech vzkaz