Android – nyní je buducnost v hodinkách

Android – nyní je buducnost v hodinkách

Publikován dne 14. Pro, 2009 od veronika v Dámské hodinky, Hodinky dle značky, Pánské hodinky, Top Počet shlédnutí: 1,827 shlédnutí

AD255BR-dAmerická značka moderních hodinek byla založena roku 1991. Založil ji Wing Linag za účelem vytvoření hodinek s nádechem budoucnosti spojující klasické hodnoty novinářů tak, aby přesně vyhovovaly modernímu stylu života.

Hodinky Android se vyznačují bohatým využitím kvalitní oceli, která sama o sobě vytváří jejich nezapomenutelnou jedinečnost a osobitost.

Design hodinek Android je velice charakteristický a vyznačuje se tvarem pouzdra, barvami displejů, či již zmíněným využíváním kvalitní oceli, která utváří ucelený dojem a právem obhajuje odolnost těchto hodinek.

Přesto pro milovníky ryze klasického vzhledu můžeme mezi modely od této společnosti najít také náramkové hodinky s koženým, či silikonovým páskem a to hned v několika barvách.

Můžete vybírat mezi hodinkami, které vykazují jen malou dávku neobvyklosti, nebo zvolit hodinky s barevným ciferníkem, čímž okamžitě dosáhnete příjemně extravagantního designu, který zaujme na první pohled, byť jen periferní.

AD154bbu-dZajímavost

Ještě stále se mezi modely můžete setkat s kouskem, který bude potřebovat vaší občasnou pomoc. Mluvíme nyní o strojcích natahovacích. Jde o jediný pohyb ruky, takže tyto hodinky nejsou funkčně nijak pozadu a často jsou dokonce pro tuto vlastnost vyhledávány.

Funkce

Některé disponují voděodolností, avšak v tomto případě rozhodně nejde o hodinky, které by s nedočkavostí čekaly na výlet k moři a těšily se na šnorchlování. V těchto momentech je přeci jen nechte na souši, avšak pro vaši pohodlnost je jistě příjemné, že je nemusíte sundávat při každém omývání rukou.

Na ciferníku můžete mít umístěnou datumovku, ba dokonce i den v týdnu, což je výhodné, máte-li pocit, že jsou vaše dny jeden jako druhý.

Některé modely vám zračí také duální čas.

Tags: , , , , , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

Zanech vzkaz