Elegance na dámském zápěstí

Elegance na dámském zápěstí

Publikován dne 21. Led, 2010 od veronika v Dámské hodinky, Top Počet shlédnutí: 2,115 shlédnutí

2000364-dKrásná žena, krásný šperk, to je dvojice, která vás nijak nezaskočí. Mnohým z nás se vybaví pod pojmem šperk, prstýnek, řetízek, náramek, náhrdelník, brož, či mnohé další. Ale co byste řekli na luxusní hodinky?

Žádná žena prostě neodolá jakékoliv možnosti se alespoň trochu poddat své marnivosti. To je prostě přírodou dané. Muži se ohlédnou za autem se silným motorem a ženy se zdobí.

Už v čítankách nás učili typické činnosti pro rozdílná pohlaví – Tatínek čte noviny a maminka mele maso. – tak jsme je jen cestou životem trochu obohatili a rozšířili.

Šperk si každá žena vybírá podle individuálního momentálního cítění, a proto šperk obvykle dokonale podtrhuje nejen její zevnějšek, ale dá se také říci, že i osobnost.

Šperk není pouze blyštící se věc, kterou se honosíme, abychom ostatní upozornili na svou vznešenost, společenské postavení, či sumu na bankovním účtu. Je to nepostradatelný doplněk naší osobnosti, který podtrhuje naši jedinečnost.

0e033_big

Šperk na zápěstí

Dnešní doba není pro klasické náramkové hodinky tou nejlepší, ale dalo by se říci, že je to za posledních několik let zase výrazně lepší. Hodně tento „trend“ zvýrazňují hlavně podnikatelé a bussinesmani, u kterých jsou hodinky znakem prestiže a skutečně výborně fungující firmy – zkrátka mají investory ujistit, že právě sem je skvělé investovat.

Pakliže mluvíme o hodinkách, jako šperku na zápěstí, rozhodně nemluvíme o hodinkách sportovních, poškrábaných, či jinak poničených, ale naprosto povrchně společenských a designově vytříbených. Aby se hodinky staly skutečným skvostem, mělo by jít o hodinky luxusní, o čemž ale rozhodně nerozhoduje pouze cena.

Investice do náramkových hodinek se vyplatí, v případě, že je to skutečně vhodná investice, tyto hodinky tu s námi budou třeba po celý život.

obrázky zdroj:

hodinky.cz


Tags: , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

Zanech vzkaz