Archivy štítku výběr hodinek

Ty pravé pro vás

Ty pravé pro vás

Publikován dne 23. Úno, 2010 od veronika.

0

Sháníte hodinky, ať už pro sebe, nebo pro někoho jiného a prostě nevíte, dle čeho nejlépe vybírat? Na trhu je nesčetné množství různých značek a stylů. Nepřeberné množství variant, ale jak si vyberete ty správné?
Značka:
Jestliže máte nějakou oblíbenou značku, ověřenou. Není na škodu se jí držet. Pravdou sice je, že každá značka má své výhody [...]

Čti dále

Pojmy, jež vám s výběrem pomůžou

Pojmy, jež vám s výběrem pomůžou

Publikován dne 14. Úno, 2010 od veronika.

0

Je pár pojmů, které by vás při výběru hodinek mohly vyvést z míry. Jestliže si ale projdete tímto malým školícím článkem, bude jich zase o něco méně. Každý „obor“ má svou odbornou mluvu a málo, který odborník je z ní moudrý, ale pokusme se trochu nablížit oněm odborníkům na hodinky a při výběru se nalaďme na jejich [...]

Čti dále

Výběr hodinek

Výběr hodinek

Publikován dne 18. Led, 2010 od veronika.

1

Při výběru nezapomeňte hledět na několik důležitých věcí. Jestliže se všechny nacházejí na hranici s geniálním provedením, přirozeně půjde o výborně vyřešené hodinky a tedy o ty, které jsou hodny vašeho opatrovnictví.

Čti dále

Jak správně vybrat dětské hodinky?

Jak správně vybrat dětské hodinky?

Publikován dne 26. Pro, 2009 od veronika.

0

Které hodinky dopřát svému děťátku, aby splňovaly, jak vaše požadavky, tak jeho? Může se to zdát těžké, ale jistě existuje spousta řešení.
Pro vás je jistě důležité, aby hodinky byly dobře čitelné a aby dítě nutily z nich číst a nevyužívat všudypřítomných digitálních časů.
Co ale rozhodně neoželí vaše malé ratolesti, jsou hitovky v podobě nových vysoce moderních témat. [...]

Čti dále