Archivy štítku stylové hodinky

Americká krása – Android

Americká krása – Android

Publikován dne 20. Dub, 2010 od veronika.

0

Dalším jedincem na trhu náramkových hodinek, který rozhodně stojí za zmínku jsou hodinky americké módní značky Android.

Čti dále

„Drsnej design poldů“ Police

„Drsnej design poldů“ Police

Publikován dne 13. Dub, 2010 od veronika.

0

Police je italská módní značka, která se jistě nenechá jen tak přehlédnout. Nike Air Max 90 II CamouflagDame Energicky udává trend celé Evropě a pomyslně sahá ještě dále. Na počátku stále originalita, která dala základ módním úspěchům u věrných nadšenců. Fantastická, povedená a výborně směrovaná propagace posunula tuto značku o další kus dál. Dokázala [...]

Čti dále

Jet Set Miami

Jet Set Miami

Publikován dne 28. Úno, 2010 od veronika.

1

Novinka, která lavinovou rychlostí zachvátila celý svět. Jet Set – značka, která milovníky přepychu a luxusního životního stylu nenechá klidné, neboť právě tyto hodinky jsou posledním zrnkem, který udělá jejich život ještě stylovější. Ale nenechte se mýlit. Není to pamlsek pouze pro bohaté.
Naopak je to jedinečná šance pro všechny z nás, kteří si chtějí trochu toho luxusu [...]

Čti dále

V záři Dolce & Gabbana

V záři Dolce & Gabbana

Publikován dne 12. Úno, 2010 od veronika.

1

Mladá značka, která ale naprosto prorazila všechny bariéry a hladově se vrhla přímo k úspěchu, se objevila na našem trhu v roce 1994. Velmi rychle rozšířila svůj sortiment spodního prádla, kde ale zdaleka nekončila a pokračovala řadou úspěšných parfému a elegantních náramkových hodinek s designem, který vám zatají dech.
Na své popularitě náramkové hodinky Dolce & Gabbana začaly pracovat [...]

Čti dále

Zlaté hodinky

Zlaté hodinky

Publikován dne 11. Úno, 2010 od veronika.

0

Moje hodinky jsou celé ze zlata, když je mám připadám si hrozně bohatá, ty si vezmu jen, onen slavný den, až si sednem do kočáru ty a já..

Čti dále

Investice do hodinek

Investice do hodinek

Publikován dne 30. Led, 2010 od veronika.

0

Jestliže přemítáte, zda-li investovat do exkluzivních hodinek, pak je tou nejvhodnější odpovědí ano i ne. Máte pocit, že to nic nerozhřeší? Ale ano.
Citová investice je něco, čím nemůžete prakticky nic ztratit, i když je to poněkud riskantní k vašim citům, ale jestliže pochopíte, že je to pouze materiální kousek, nemůže se vám nic stát a tak [...]

Čti dále

Společenské X volnočasové hodinky

Společenské X volnočasové hodinky

Publikován dne 27. Led, 2010 od veronika.

0

Čím se liší hodinky, které e vhodné využívat i v plném proudu ve společnosti a ty, které jsou vhodnější pro volný čas? Jaké jsou pilíře a jak je jednoduše rozlišit? Na co se zaměřit při výběru jednotlivých hodinek?

Čti dále

Mustang – energie pro pány a dámy

Mustang – energie pro pány a dámy

Publikován dne 24. Led, 2010 od veronika.

1

Historie firmy je sama o sobě relativně bohatá, ovšem historie samotných hodinek Mustang nesahá až tak daleko.
Mustang je firma, jež byla založena panem Hermanem. Od roku 1932 se snažila prorazit vyráběním pracovního oblečení pro honáky dobytka, cože ale nebyla dostačující činnost pro slávu, po které, tak jako jakákoliv jiná společnost i tato, prahla. Tak roku 1948 částečně [...]

Čti dále

Royal London – Londýnský elegance

Royal London – Londýnský elegance

Publikován dne 23. Led, 2010 od veronika.

1

O společnosti Royal London:
Pro milovníky klasiky jsou hodinky ROYAL LONDONspásou. Mezi stále více designově vyhrazenými hodinkami si ne každý vybere. Ale klasika z Londýna je jistotou pro ty, jež nefandí extrémně laděným doplňkům a věří tradičními vzhledu, který právě svou jednoduchostí oslní.
Historie:
Společnost Condor Group LTD byla založena v severním Lonýdně v roce 1938. Už v této době svět trpěl naprostým přebytkem [...]

Čti dále

Elegance na dámském zápěstí

Elegance na dámském zápěstí

Publikován dne 21. Led, 2010 od veronika.

0

Krásná žena, krásný šperk, to je dvojice, která vás nijak nezaskočí. Mnohým z nás se vybaví pod pojmem šperk, prstýnek, řetízek, náramek, náhrdelník, brož, či mnohé další. Ale co byste řekli na luxusní hodinky?

Čti dále