Upadají hodinky?

Upadají hodinky?

Publikován dne 28. Pro, 2009 od veronika v Nezařazené Počet shlédnutí: 1,646 shlédnutí

1114928_your_numberJe budoucnost náramkových hodinek růžová? Kam se podíváte, vidíte hodiny, hodiny, hodiny, hodiny, hodiny. A ještě navíc digitální, digitální, digitální. Ve většině případů. Co si budeme povídat, to teda náramkovým hodinkám do karet nenahrává.

Nějaký výzkum říká, že v české republice je přibližně jeden a čtvrt mobilního telefonu na osobu. To je skutečně velmi zajímavé. A na každém tomto mobilu jsou hodiny. Ať už digitální, či analogově digitální. Prostě jsou a většina z nás je často využívá. Respektive, všichni, jež nemají náramkové hodinky na svém zápěstí, je využívají a kolikrát i ti, jež nějaké na ruce přece jen mají.

Je to něco, co ohrožuje nepostradatelnou klasiku náramkových hodinek?

Když vezmeme v potaz fakt, že mobilní telefony jsou na světě již nějaký ten pátek a poměrně dlouhou dobu jsou naprosto běžnou věcí, která je dostupná všem. Tak i přes toto všechno hodinky drží své postavení ve společnosti.  Stále více a více výrobců a stále přibývají. To by mohlo znamenat, že tento fenomén neupadá.

Kde jsou hodinky nejběžnější?

Řekla bych, že je docela častá snaha o tom, vštípit náramkovými hodinkami na dětském zápěstí své ratolesti hodnoty analogového času a tak u těchto menších dětí, které snad ještě nejsou lapeny společnostmi propagující mobilní telefony, by mohly být jednou skupinou, která fandí klasice.

Další skupinou jsou nepopiratelně jistě vyšší třídy, které se účastní neustále vše možných akcí, banketových večerů, slavností a podobně. Tady se nehodí okatě koukat po displeji mobilního telefonu, i když pravdou je, že koukat se po čase celkově.

Jak se k fenoménu náramkových hodinek stavíte vy?

Tags: , , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

Zanech vzkaz