Tak trochu nestandardní hodinky

Tak trochu nestandardní hodinky

Publikován dne 08. Pro, 2009 od veronika v Dámské hodinky, Nezařazené, Pánské hodinky, Top Počet shlédnutí: 1,928 shlédnutí

Představte si, že jste právě spatřili tento předmět. Hm, co to je? No tak vzhledem to vypadá něco mezi okrasnou maketou a dětským hlavolamem, ale když se podíváte blíž, jakoby to připomínalo velice luxusní hodinky.

Bingo.1.jpg_1541401802

Žádné ručičky, žádná čísla, žádné diody, žádné ukazatele. Nic, co by alespoň sebeméně naznačovalo, kolik je hodin.

Celou tuto nejdůležitější funkci zastává ta malinká kulička, kterou při detailnějším pozorování můžete spatřit. Tyto hodinky na svém krásném, hladkém, ničím nerušeném ciferníku, nic nemají, jak si můžete všimnout.

Jak tedy zjistíte kolik je hodin?

Sice poměrně záhadně a zprvu relativně komplikovaně, i z těchto hodinek se vám dostane odpovědi.

Pro koho?

Jasné doporučení padne na ty z vás, co skutečně lpí na originalitě, přiznejme si, že ať je to sebevíc šílené, tyto hodinky ji nepostrádají. Tento kousek vám zaručí neokoukanost, zvědavé, ale taky pohrdavé pohledy – to od těch lidí, co dostatečně nezkoumají a jsou unáhlení. Na první pohled možná vypadají rošťácky až bláznivě, ale skutečně dobře se na to bude oslňovat, až z ničeho budete číst opravdové cifry.

Pozor!

Risk je, vložit do nich veškerou důvěru, neboť tyto hodinky, jak si za chvilku povíme, fungují na velice zvláštním principu, který při zaváhání může selhat, respektive, vaše čtení z něj.

Jak na to?

Tak tedy, pokud máte hodinky nasazené při chůzi, sportu, v práci a podobně, čas vám neukazují. Dělají si, co chtějí, a kulička poletuje ze strany na stranu.

Říkáte si, kdy teda vám ta proklatá kulička ukáže čas?

Stačí poměrně jednoduchý pohyb vaší paže, dáte ji do horizontální polohy. V tu chvíli kulička začne pilně zobrazovat, kolik je právě hodin.

Magnet ve strojku zafunguje jako motor a kuličku umístí do té polohy na ciferníku, kolik je hodin. Tímto způsobem hodinky ukážou, jak hodiny, tak i minuty.

Obrázky zrdroj:

moda.cz

Tags: , , , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

Zanech vzkaz