Ještě dražší „váš drahý čas“

Ještě dražší „váš drahý čas“

Publikován dne 26. Led, 2010 od veronika v Nezařazené Počet shlédnutí: 1,919 shlédnutí

Je váš čas skutečně tak drahý, jak si myslíte? Možná, mluvíme-li v té nedocenitelné rovině.381079_7803

Máte li přesto pocit, že váš čas je nedocenitelný, je tady možnost, jak ho alespoň v té peněžní formě dostatečně ocenit. Jde o skutečně luxusní přesýpací hodinky, které jsou nejen nádhernou dekorací, pro vaši kancelář, obývák, nebo jakékoliv jiné místo, kde za svou cenu, budou dostatečně vidět. I když pravdou je, že kdybyste je postavili doprostřed nejvíce frekventovaného náměstí světa, ani tehdy by nejspíše nebyla doceněna jejich hodnota. Věřte, že slova jako, že ohromí kohokoliv, kdo je uvidí, že jsou skutečně exkluzivní a podobně, nejsou jen prázdnými frázemi, ale jsou frázemi, které ani částečně nevystihují to, co by se vám naskytlo za požitek při pohledu na ně.

Mezi dvěma skleněnými baňkami těchto přesýpacích hodin neprotéká písek. Neprotéká zde ani zlatý písek. Protékají zde diamanty. Není to zrovna malé množství. Celková váha těchto diamantů je v oněch přesýpacích hodinách 10 000 karátů.

Pohled na diamanty, které lehoučce padají čirou kapalinou z horní baňky, přes uzoučké hrdlo do spodní, uspokojí kde jakého zákazníka. Je to podívaná, která se vám skutečně jen tak někdy nenaskytne. Mát skutečně až hypnotický účinek.

Přesýpací hodiny, které s blyštivou nonšalantností měří čas, koupíte v Thajsku přibližně za 6 miliónů a 400 tisíc dolarů.
S těmito hodinami již můžete s čistým svědomým tvrdit, že váš čas je skutečně drahý.

Jestliže si lámete hlavu tím, že si tyto překrásně přesýpací hodiny nemůžete dovolit, není proč věšet hlavu, neboť praktické využití těchto hodinek je téměř nulové. Leda, že by vám odměřovaly čas na vajíčka na hniličko, či na čistění zubů. Ale s těmito hodinami, měli byste tyto pozemské činnosti zapotřebí?

Obrázky zdroj:

sxc.hu

Tags: , , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...


Další zajímavé články:

Zanech vzkaz