Investice do hodinek

Investice do hodinek

Publikován dne 30. Led, 2010 od veronika v Nezařazené, Top Počet shlédnutí: 2,052 shlédnutí

Jestliže přemítáte, zda-li investovat do exkluzivních hodinek, pak je tou nejvhodnější odpovědí ano i ne. Máte pocit, že to nic nerozhřeší? Ale ano.

watch-coversCitová investice je něco, čím nemůžete prakticky nic ztratit, i když je to poněkud riskantní k vašim citům, ale jestliže pochopíte, že je to pouze materiální kousek, nemůže se vám nic stát a tak investujte citů, jak jen je libo.

Po té finanční stránce již to není tak jednoznačné, ale pravděpodobnost se přiklání k názoru, že NE finanční investici. To je naopak něco, co vás může o dost připravit, ale pakliže se skutečně věnujete hodinkám, jejich výběru, pravděpodobně jen těžko šlápnete vedle. V tomto případě, ANO.

Všechno jsou to marketingové tríčky..

Limitovaná edice je dnes snad všude na všechno. Bez výjimky potravin a nikdo vám nezaručí, že když se bude předmět limitované edice dobře prodávat, nepřijde nějaký ten dodatek. Navíc se obvykle vyrábějí v nákladech, které pokryjí poptávku několika měsíců, ba i několika let. Ne ovšem v případě potravin.

Proto se nemusíte cítit zbytečně tlačeni tím, že jde o limitovanou edici a není čas na rozmyšlenou. Velmi pravděpodobně vám to neunikne.

Otázka priorit je na scéně..

Záleží na vás, vašem žebříčku hodnot. Pakliže to neohrožuje vaše primární hodnoty, tak co byste si nějaký ten exkluzivní kousek nedopřáli, toužíte-li po něm. Někdo si za půl milionu pořídí hodinky, jiný automobil.

Tedy není jasná odpověď na otázku investic do hodinek, je to jen otázkou vaší touhy, jeli to vaše přání.. Ty jsou tu od toho, abychom jich mohli všemožnými prostředky dosáhnout.

Obrázky zdroj:

sxc.hu

Tags: , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

Zanech vzkaz