Dotykové hodinky? Pratické, či bláznivé?

Dotykové hodinky? Pratické, či bláznivé?

Publikován dne 05. Pro, 2009 od veronika v Nezařazené Počet shlédnutí: 3,036 shlédnutí

pr_picture_sea_touch_white_background_nahled_274x448Vy ještě nemáte hodinky s dotykovým sklíčkem!?

No ano, čas jde kupředu, technika těšně za ním. Něco mají společné. Nejspíše ani jedno z toho nezastavíme a po svých ani nedohoníme.

Již vás hodinky nudí? Dobře jste si zvykli na dotykové ovládání mobilních telefonů a hudebních přehrávačů? Tak to jistě hledáte převratnou novinku, která by hojně ozdobila vaše zápěstí. No, kdo by nezatoužil po dotykových hodinkách. Speciální modely od renomovaných výrobců vás jistě potěší svým pokrokem.

Hodinky Tissot T- Touch z řady Tactille můžete ovládat dotykovým safírovým sklíčkem, které je obohaceno antireflexní úpravou.

Ovládání:

Stačí se dotknout v označených částech s popisem funkce a ta je posléze aktivována. Na stejném principu, jako funguje ostatní dotyková elektronika. To je praktické, nevyhovuje-li vám klasické mačkání tlačítek, které může být pohodlné a v některých situacích, pozicích také nemožné.

Funkce:

Z jakých funkcí můžete vybírat? Hodinky vám nabídnou funkce teploměru, budíku, kompasu ( kdy ručičky hodinek slouží jako střelka ), chronografu, výškoměru či tlakoměru. Dá se říci, že je z čeho vybírat a mnoho z těchto funkcí jsou skutečně praktické. Jste-li často na cestách, či rádi pobýváte v přírodě, rozhodně vám přijdou vhod.

Přestože jde o poměrně nový hit, již můžete vybírat. Pouzdra z titanu, či oceli, pásky, designy.

Takováto vymoženost moderní doby vás přijde zhruba na dvacet tisíc, což je dobrá investice, využijete-li tyto funkce. Praktické rozměry a žádné problémy s přepravováním, balením, či neustálým hledáním. Vše v jednom.

Tags: , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

Zanech vzkaz