Jak správně vybrat dětské hodinky?

Jak správně vybrat dětské hodinky?

Publikován dne 26. Pro, 2009 od veronika v Dětské hodinky Počet shlédnutí: 1,860 shlédnutí

11_12_1---Sweets_webKteré hodinky dopřát svému děťátku, aby splňovaly, jak vaše požadavky, tak jeho? Může se to zdát těžké, ale jistě existuje spousta řešení.

Pro vás je jistě důležité, aby hodinky byly dobře čitelné a aby dítě nutily z nich číst a nevyužívat všudypřítomných digitálních časů.

Co ale rozhodně neoželí vaše malé ratolesti, jsou hitovky v podobě nových vysoce moderních témat. Jednou je to Spiderman, Batman, Barbie, pak je to Harry Potter, Hanah Montana a další.

Zvyklosti

Co se týče dětských hodinek, tak jsou takové konvence, kterých vás výrobci nutí se držet a je to tak rozhodně dobře pro děti. Obvykle jde o kulatý tvar, neboť je to nejpraktičtější a nehrozí, že se poškrábají hranami, či si cokoliv zatrhnou. Další je pásek z příjemných materiálů. Aby dítěti nevadilo hodinky nosit, což by jistě neprospělo. Tak tedy, textil, plast, kůže. A samozřejmě barevnost.

Digitální, či analogové?

Myslím, že v dnešní době, ač to zní děsivě, už snad není jiná možnost, jak se setkat s analogovými hodinkami. Možní ještě na nějaké té radnici, ale i mnoho z nich jsou digitální. Aneb, jak děláme svět techničtějším a jednodušším. Proto, tohle je asi tak jediná a poslední možnost, jak své malé přinutit, alespoň částečně se naučit číst z analogových hodinek. Za nedlouho již bude mnoho mladých lidí, které prostě z těchto hodinek pranic nevyčtou. Či se možná zbytečně oddávám pesimistickým myšlenkám a digitální zobrazení času se nikdy nevyrovná tomu analogovému.

Obrázek zdroj:

freefoto.com

Tags: , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

Zanech vzkaz