Diesel – ztělesněný šarm

Publikován dne 22. Pro, 2009 od veronika v Dámské hodinky, Hodinky dle značky, Pánské hodinky Počet shlédnutí: 4,371 shlédnutí

Italskou značkou Diesel snad nikdo nezůstal nepolíbený. Za ta léta, co je na trhu k vidění, byla označena jasnou nálepkou. Módní nadčasovou, luxusní, značkou. Kombinace barev a stylů jsou jednoduché, avšak nevšední a snad každého mile překvapí. Styl, který jasně hlásí, že nemá zabrány, upoutá každého, kdo tomuto stylu života fandí a není spoutaný konvencemi.

Diesel nastavil vysokou laťku všem konkurenčním značkám, které se stejně tak snaží uchvátit, zejména mladou generaci lidí. Rok co rok přichází s novými nápaditými modely.

Hodinkami od značky Diesel můžete šokovat, provokovat a strhávat veškeré konvence, ale stejně tak můžete přetočit celý význam a zdůraznit nesmělost, zaměřit se na zvýraznění detailů a oddat se možné decentnosti modelů.

Pojďme si povědět něco o konkrétním modelu.

Diesel DZ 1134

Tento model pořídíte za 3563 korun v internetovém obchodě hodinky.cz.

Jedná se o módní pánský model.

Materiál:

Pouzdro je vyrobeno z ocele v kombinaci s plastem, což je také přeneseně kombinace kvality a odolnosti s lehkostí a cenovou dostupností.

Řemínek je kožený, což je klasika mísící se s elegancí a rozhodně nic nezkazíte.

Napájení Quartz baterií je klasika, která nezevšední.

Vodotěsnost do 100 m vám zařídí pohodlné mytí rukou a nádobí.

Popis produktu:

Jedná se o analogové módní hodinky, které disponují pouzdrem z ocele a plastu v hranatém tvaru, s koženým řemínkem v hnědé barvě, s minerálním sklem, za kterým se skrývá výborně čitelný žlutý ciferník a jako funkce navíc, které rozhodně využijete, ukazatel data.

Tags: , , , ,


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...


Přečtěte si také:

Jedna odpověď k “Diesel – ztělesněný šarm”

  1. Matias

    03. Říj, 2014

    in noskhey ke geeartfm male arya andishane toba hastesh nemidonam mishnasi ya na. nokteye dg ine ke man patch ro nasb mikonam ba movafaghiat vali bad az nasbe patch vaghti mikham bazi ro ejra konam bazi ejra nemishe manzoram in bod. bad fek mikoni in noskhe jadide ro nasb konam moshkel hal mishe?man alan daram pes edit noskheye 2.6 ro dl mikonam bad az nasbe bazi in ro nasb konam?

Zanech vzkaz